Боррелиоз: DNA Borrelia burgdorferi (клещ)

+38 (044) 492 34 80

+38 (095) 623 43 33 (обратная связь)

в будние дни с 8:00 до 14:00,

выходной – суббота, воскресенье, праздничные

Профилактика
Диагностика
Лечение

 
Facebook
Google
 
Боррелиоз (Болезнь Лайма)
Последнее обновление 01.06.2020

Боррелиоз: DNA Borrelia burgdorferi (клещ)

395.00 грн.

Метод:

Исследуемый материал: кліщ;Кров(EDTA)

Примечание:

Срок выполнения: 14:00/17:00 через 2 рабочих дня

Как подготовиться к исследованиям?

Краткое пояснение: Определение in vitro фрагментов ДНК Borrelia burgdorferi - возбудителя боррелиоза - в иксодовых клещах методом полимеразной цепной реакции (ПЦР).

Дополнительная информация: Живой клещ транспортируется в чистом контейнере (посуде) в течение 48 часов при температуре от +2 до +8 ° С. Важно не допустить высыхания клеща: для этого в контейнер следует положить кусочек влажной салфетки (ткани) предварительно смоченной водой.

 

DNA Borrelia burgdorferi

Единица измерения:

 
 

Статьи:

Неінвазивна діагностика фіброзу печінки у хворих із неалкогольною жировою хворобою печінки

fibroНеалкогольна жирова хвороба печінки (НАЖХП) — хронічна дифузна патологія печінки, що пов’язана з інсулінорезистентністю та метаболічними порушеннями, серед яких ожиріння, цукровий діабет 2 типу та дисліпідемія. НАЖХП охоплює простий стеатоз, який має доброякісний перебіг, неалкогольний стеатогепатит, що може прогресувати до цирозу та гепатоцелюлярної карциноми. Морфологічне дослідження печінки залишається золотим стандартом для оцінки ступеня стеатозу, печінкового запалення і фіброзу, однак все більший інтерес останнім часом викликають неінвазивні методи, серед яких оцінка різних індексів, заснованих на сироваткових маркерах.

Подробнее...
 

Тест ImuPro для діагностики харчової алергії IgG ІІІ типу

izjogaЛабораторія Українського лікувально-діагностичного центру співпрацює з Німецькою компанією R-Biopharm, яка з 2000 року займається вивченням харчової алергії IgG ІІІ типу. ImuPro – відомий продукт R-Biopharm, який успішно тестується в 25 країнах.

Подробнее...