Кальпротектин (hCp) и лактоферин (hLf) в фекалиях (качественное определение)

+38 (044) 492 34 80

+38 (095) 623 43 33 (обратная связь)

в будние дни с 8:00 до 19:30,

в субботу с 9:00 до 17:00,

выходной-воскресенье, праздничные

Профилактика
Диагностика
Лечение

 
Facebook
Google
 
Вы находитесь здесь:Главная>Лабораторные исследования>Паразитология, дерматомикозы и копрология>Копрограмма>Кальпротектин (hCp) и лактоферин (hLf) в фекалиях (качественное определение)
Копрограмма
Последнее обновление 12.06.2019

Кальпротектин (hCp) и лактоферин (hLf) в фекалиях (качественное определение)

565.00 грн.

Метод:

Исследуемый материал: Кал/Feces;

Примечание:

Срок выполнения: 14:00/17:00

Как подготовиться к исследованиям?

Краткое пояснение: Быстрый тесто для одновременного качественного выявления кальпротектина (hCp) и лактоферрина (hLf), наличие которых в образцах кала, свидетельствует о воспалительных процессах желудочно-кишечного тракта, вызванные тяжелой патологией (воспалительные болезни кишечника, колоректальный рак и энтеропатии).

Дополнительная информация:

 

Лактоферин (Lactoferrin, hLf)

Единица измерения:

Кальпротектин (Calprotectin, hCp)

Единица измерения:

 
 

Статьи:

Неінвазивна діагностика фіброзу печінки у хворих із неалкогольною жировою хворобою печінки

fibroНеалкогольна жирова хвороба печінки (НАЖХП) — хронічна дифузна патологія печінки, що пов’язана з інсулінорезистентністю та метаболічними порушеннями, серед яких ожиріння, цукровий діабет 2 типу та дисліпідемія. НАЖХП охоплює простий стеатоз, який має доброякісний перебіг, неалкогольний стеатогепатит, що може прогресувати до цирозу та гепатоцелюлярної карциноми. Морфологічне дослідження печінки залишається золотим стандартом для оцінки ступеня стеатозу, печінкового запалення і фіброзу, однак все більший інтерес останнім часом викликають неінвазивні методи, серед яких оцінка різних індексів, заснованих на сироваткових маркерах.

Подробнее...
 

Тест ImuPro для діагностики харчової алергії IgG ІІІ типу

izjogaЛабораторія Українського лікувально-діагностичного центру співпрацює з Німецькою компанією R-Biopharm, яка з 2000 року займається вивченням харчової алергії IgG ІІІ типу. ImuPro – відомий продукт R-Biopharm, який успішно тестується в 25 країнах.

Подробнее...