Поздравляем с Новым годом, Рождеством Христовым!

+38 (044) 492 34 80

+38 (095) 623 43 33 (обратная связь)

в будние дни с 8:00 до 19:30,

в субботу с 9:00 до 17:00,

выходной-воскресенье, праздничные

Профилактика
Диагностика
Лечение

 
Facebook
Google
 
Вы находитесь здесь:Главная>Новости>Поздравляем с Новым годом, Рождеством Христовым!

Поздравляем с Новым годом, Рождеством Христовым!

Поздравляем с Новым годом и Рождеством Христовым! 
Желаем, чтобы вся жизнь была как новогодняя ночь. Пусть любовь опьяняет как игристое шампанское, вокруг взрываются хлопушки счастья, пространство освещают фейерверки успеха, а судьба регулярно оставляет осуществленные желания под елкой Вашей мечты! 
Крепкого здоровья! 
Мира нам всем!

С наилучшими пожеланиями, коллектив ЦСМ УЛДЦ

2019-new-year-uldc2

 
 

Статьи:

Неінвазивна діагностика фіброзу печінки у хворих із неалкогольною жировою хворобою печінки

fibroНеалкогольна жирова хвороба печінки (НАЖХП) — хронічна дифузна патологія печінки, що пов’язана з інсулінорезистентністю та метаболічними порушеннями, серед яких ожиріння, цукровий діабет 2 типу та дисліпідемія. НАЖХП охоплює простий стеатоз, який має доброякісний перебіг, неалкогольний стеатогепатит, що може прогресувати до цирозу та гепатоцелюлярної карциноми. Морфологічне дослідження печінки залишається золотим стандартом для оцінки ступеня стеатозу, печінкового запалення і фіброзу, однак все більший інтерес останнім часом викликають неінвазивні методи, серед яких оцінка різних індексів, заснованих на сироваткових маркерах.

Подробнее...
 

Тест ImuPro для діагностики харчової алергії IgG ІІІ типу

izjogaЛабораторія Українського лікувально-діагностичного центру співпрацює з Німецькою компанією R-Biopharm, яка з 2000 року займається вивченням харчової алергії IgG ІІІ типу. ImuPro – відомий продукт R-Biopharm, який успішно тестується в 25 країнах.

Подробнее...