Изменение режима работы ЦСМ УЛДЦ и срока выдачи результатов лабораторных исследований

+38 (044) 492 34 80

+38 (095) 623 43 33 (обратная связь)

в будние дни с 8:00 до 14:00,

выходной – суббота, воскресенье, праздничные

Профилактика
Диагностика
Лечение

 
Facebook
Google
 
Вы находитесь здесь:Главная>Новости>Изменение режима работы ЦСМ УЛДЦ и срока выдачи результатов лабораторных исследований

Изменение режима работы ЦСМ УЛДЦ и срока выдачи результатов лабораторных исследований

2020-uldc-march-400С 17 марта по 3 апреля, в связи с ограничениями в работе общественного транспорта города Киева, изменяется режим работы ЦМС УЛДЦ.

Клиника будет работать по измененному графику:

ул. Никольско-Слободская, 6-В - пн.-пт. с 8:00 до 16:00;
ул. Тимошенко, 14 - пн.-пт. с 8:00 до 14:30;
ул. Вышгородская, 54-А - пн.-пт. с 8:00 до 14:30.

Обратите внимание! В субботу ЦСМ УЛДЦ не работает.

Также меняется график доставки биологического материала с консультативно-процедурных кабинетов в лабораторию. В связи с этим срок выдачи результатов лабораторных исследований может увеличится на один рабочий день.

Приносим извинения за временные неудобства. Будьте здоровы! Берегите себя!

 
 

Статьи:

Неінвазивна діагностика фіброзу печінки у хворих із неалкогольною жировою хворобою печінки

fibroНеалкогольна жирова хвороба печінки (НАЖХП) — хронічна дифузна патологія печінки, що пов’язана з інсулінорезистентністю та метаболічними порушеннями, серед яких ожиріння, цукровий діабет 2 типу та дисліпідемія. НАЖХП охоплює простий стеатоз, який має доброякісний перебіг, неалкогольний стеатогепатит, що може прогресувати до цирозу та гепатоцелюлярної карциноми. Морфологічне дослідження печінки залишається золотим стандартом для оцінки ступеня стеатозу, печінкового запалення і фіброзу, однак все більший інтерес останнім часом викликають неінвазивні методи, серед яких оцінка різних індексів, заснованих на сироваткових маркерах.

Подробнее...
 

Тест ImuPro для діагностики харчової алергії IgG ІІІ типу

izjogaЛабораторія Українського лікувально-діагностичного центру співпрацює з Німецькою компанією R-Biopharm, яка з 2000 року займається вивченням харчової алергії IgG ІІІ типу. ImuPro – відомий продукт R-Biopharm, який успішно тестується в 25 країнах.

Подробнее...