Клиника ЦСМ УЛДЦ временно не будет работать на период карантина

+38 (044) 492 34 80

+38 (095) 623 43 33 (обратная связь)

в будние дни с 8:00 до 14:00,

выходной – суббота, воскресенье, праздничные

Профилактика
Диагностика
Лечение

 
Facebook
Google
 
Вы находитесь здесь:Главная>Новости>Клиника ЦСМ УЛДЦ временно не будет работать на период карантина

Клиника ЦСМ УЛДЦ временно не будет работать на период карантина

karantin-csm-rus-2020Уважаемые клиенты и партнеры! На период карантина, начиная с 1 апреля, клиника ЦСМ УЛДЦ по адресу ул. Никольско-Слободская, 6-В, временно не будет работать.

Другие два филиала по адресу ул. Тимошенко, 14 и адресу ул. Вышгородская, 54-А будуть работать с 8:00 до 14:30 ежедневно по будням. О восстановлении привычного графика работы будет сообщено дополнительно.

Берегите себя!

 
 

Статьи:

Неінвазивна діагностика фіброзу печінки у хворих із неалкогольною жировою хворобою печінки

fibroНеалкогольна жирова хвороба печінки (НАЖХП) — хронічна дифузна патологія печінки, що пов’язана з інсулінорезистентністю та метаболічними порушеннями, серед яких ожиріння, цукровий діабет 2 типу та дисліпідемія. НАЖХП охоплює простий стеатоз, який має доброякісний перебіг, неалкогольний стеатогепатит, що може прогресувати до цирозу та гепатоцелюлярної карциноми. Морфологічне дослідження печінки залишається золотим стандартом для оцінки ступеня стеатозу, печінкового запалення і фіброзу, однак все більший інтерес останнім часом викликають неінвазивні методи, серед яких оцінка різних індексів, заснованих на сироваткових маркерах.

Подробнее...
 

Тест ImuPro для діагностики харчової алергії IgG ІІІ типу

izjogaЛабораторія Українського лікувально-діагностичного центру співпрацює з Німецькою компанією R-Biopharm, яка з 2000 року займається вивченням харчової алергії IgG ІІІ типу. ImuPro – відомий продукт R-Biopharm, який успішно тестується в 25 країнах.

Подробнее...