Адренокортикотропний гормон (АКТГ, АСТН)

+38 (044) 492 34 80

+38 (095) 623 43 33 (зворотній зв’язок)

в будні з 8:00 до 19:30,

в суботу з 9:00 до 17:00,

вихідний-неділя, святкові

Профілактика
Діагностика
Лікування

 
Facebook
Google
 
Ви тутГоловна>ЛАБОРАТОРНІ ДОСЛІДЖЕННЯ>ГОРМОНИ>ІНШІ ГОРМОНИ>Адренокортикотропний гормон (АКТГ, АСТН)
ІНШІ ГОРМОНИ
Останнє оновлення 25.10.2018

Адренокортикотропний гормон (АКТГ, АСТН)

269.00 грн.

Метод:

Досліджуємий матеріал: Сироватка/Serum;

Примітки: Відібрати плазму, відцентрифугувати і заморозити

Строк виконання: 14:00/17:00 через 3 робочі дні

Як підготуватися до досліджень?

Стисле пояснення: • Діагностика гіперсекреції та недостатності надниркових залоз • Діагностика патологій гіпофіза і гіпоталамуса.

Додаткова інформація: ACTH - це пептидний гормон, що виробляється передньою долею гіпофіза, в функцію якого входить регулювання секреції кортизолу. Секрецію ACTH, яка варіює протягом доби, стимулює кортіколіберин. Тому для коректного визначення концентрації ACTH необхідні 2 аналізи: вранці в проміжок часу між 6 і 8 годинами і ввечері між 20 і 22 годинами. Для отримання більш точної інформації бажано одночасно визначати кортизол. Вже порушення добового ритму ACTH вказує на патологічні процеси в гіпофізі і корі надниркових залоз. ■ ВИСОКІ ЗНАЧЕННЯ ACTH: • Примарна недостатність кори надниркових залоз (синдром Аддісона). • Пухлина гіпофіза, що продукує ACTH (синдром Кушинга). • Ектопічний синдром ACTH (гормон, що продукується бронхіальною або панкреатичною карциномою). Структура ACTH змінена, біологічна активність його низька. Відсутня клінічна картина синдрому Кушинга. • Стресові ситуації (біль і страх при взятті аналізу). ■ НИЗЬКІ ЗНАЧЕННЯ ACTH: • Порушення функції гіпоталамуса або гіпофіза (секундарна недостатність кори надниркових залоз). • Пухлина наднирників, що продукує глюкокортикоїди.

 

Аденокортикотропний гормон (АКТГ, ACTH)

Одиниця вимірювання: pg/ml

СтатьВік (роки)Біологічний референтний інтервал / Примітки
ВідДо
ЖІНОЧИЙ010010 - 50 (РАНКОВІ ПРОБИ)
ЧОЛОВІЧИЙ010010 - 50 (РАНКОВІ ПРОБИ)
 
 

Статьи:

Неінвазивна діагностика фіброзу печінки у хворих із неалкогольною жировою хворобою печінки

fibroНеалкогольна жирова хвороба печінки (НАЖХП) — хронічна дифузна патологія печінки, що пов’язана з інсулінорезистентністю та метаболічними порушеннями, серед яких ожиріння, цукровий діабет 2 типу та дисліпідемія. НАЖХП охоплює простий стеатоз, який має доброякісний перебіг, неалкогольний стеатогепатит, що може прогресувати до цирозу та гепатоцелюлярної карциноми. Морфологічне дослідження печінки залишається золотим стандартом для оцінки ступеня стеатозу, печінкового запалення і фіброзу, однак все більший інтерес останнім часом викликають неінвазивні методи, серед яких оцінка різних індексів, заснованих на сироваткових маркерах.

Детальніше...
 

Тест ImuPro для діагностики харчової алергії IgG ІІІ типу

izjogaЛабораторія Українського лікувально-діагностичного центру співпрацює з Німецькою компанією R-Biopharm, яка з 2000 року займається вивченням харчової алергії IgG ІІІ типу. ImuPro – відомий продукт R-Biopharm, який успішно тестується в 25 країнах.

Детальніше...