Антистрептолізин-О (АСЛ-О, ASO) кількісний

+38 (044) 492 34 80

+38 (095) 623 43 33 (зворотній зв’язок)

в будні з 8:00 до 19:30,

в суботу з 9:00 до 17:00,

вихідний-неділя, святкові

Профілактика
Діагностика
Лікування

 
Facebook
Google
 
Ви тутГоловна>ЛАБОРАТОРНІ ДОСЛІДЖЕННЯ>БІОХІМІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ КРОВІ>РЕВМОПРОБИ>Антистрептолізин-О (АСЛ-О, ASO) кількісний
РЕВМОПРОБИ
Останнє оновлення 12.06.2019

Антистрептолізин-О (АСЛ-О, ASO) кількісний

119.00 грн.

Метод:

Досліджуємий матеріал: Сироватка/Serum;

Примітки: Натще

Строк виконання: 14:00/18:00 наступного дня

Як підготуватися до досліджень?

Стисле пояснення: • Непряме підтвердження стрептококової інфекції • Діагностика ускладнення стрептококової інфекції: гломерулонефрит, ревматизм, бактеріальний ендокардит і скарлатина.

Додаткова інформація: Антитіла до стрептолізину виробляються в організмі для нейтралізації дії ензиму - стрептолізину-О, який продукується А-групою бета-гемолітичних стрептококів. Даний ензим сприяє лізису еритроцитів в зараженому організмі. Інтерпретація результату: • Результат ASO стає позитивним в період від 1 тижня до 1 місяця після початку інфекції і при протіканні без ускладнень досягає доінфекціонного рівня протягом 6-12 місяців • Діагностично значущим вважається 3-4-кратне збільшення в порівнянні з референтним значенням • Оскільки підвищений рівень ASO може бути причиною раніше перенесеної інфекції, рекомендується повторити аналізи з проміжком в кілька тижнів і відстежувати результати в динаміці • При стрептококовій піодермії значення ASO часто не підвищене.

 

Антистрептолізин-О (ASO) кількісний

Одиниця вимірювання: IU/ml

 
 

Статьи:

Неінвазивна діагностика фіброзу печінки у хворих із неалкогольною жировою хворобою печінки

fibroНеалкогольна жирова хвороба печінки (НАЖХП) — хронічна дифузна патологія печінки, що пов’язана з інсулінорезистентністю та метаболічними порушеннями, серед яких ожиріння, цукровий діабет 2 типу та дисліпідемія. НАЖХП охоплює простий стеатоз, який має доброякісний перебіг, неалкогольний стеатогепатит, що може прогресувати до цирозу та гепатоцелюлярної карциноми. Морфологічне дослідження печінки залишається золотим стандартом для оцінки ступеня стеатозу, печінкового запалення і фіброзу, однак все більший інтерес останнім часом викликають неінвазивні методи, серед яких оцінка різних індексів, заснованих на сироваткових маркерах.

Детальніше...
 

Тест ImuPro для діагностики харчової алергії IgG ІІІ типу

izjogaЛабораторія Українського лікувально-діагностичного центру співпрацює з Німецькою компанією R-Biopharm, яка з 2000 року займається вивченням харчової алергії IgG ІІІ типу. ImuPro – відомий продукт R-Biopharm, який успішно тестується в 25 країнах.

Детальніше...