Вітамін А (Ретинол)

+38 (044) 492 34 80

+38 (095) 623 43 33 (зворотній зв’язок)

в будні з 8:00 до 19:30,

в суботу з 9:00 до 17:00,

вихідний-неділя, святкові

Профілактика
Діагностика
Лікування

 
Facebook
Google
 
ВІТАМІНИ
Останнє оновлення 25.10.2018

Вітамін А (Ретинол)

645.00 грн.

Метод:

Досліджуємий матеріал: Сироватка/Serum;

Примітки: Дослідження виконується в Німеччині

Строк виконання: 14:00/17:00 через 19 робочих днів

Як підготуватися до досліджень?

Стисле пояснення: Діагностика дефіциту вітаміну A при таких симптомах, як куряча сліпота; при хворобах, що послаблюють всмоктування поживних речовин кишечником. Визначення рівня токсичності, викликаного вживанням великої кількості вітаміну А.

Додаткова інформація: Аналіз визначає вміст ретинолу, первинної форми вітаміну А, в крові. Вітамін А необхідний для нормального зору, функціонування імунної системи і ембріонального розвитку, для зростання і цілісності шкіри, формування кісток. Крім того, він потрібний для утворення очних фоторецепторів, для підтримки структури і цілісності вистилає поверхні очей та інших слизових оболонок. Нестача вітаміну А призводить до гемералопії, пошкодженнь очей і у важких випадках навіть до сліпоти. Гострий або хронічний надлишок вітаміну А може бути токсичним і призводити до патології плоду. ПІДГОТОВКА ДО ДОСЛІДЖЕННЯ. • Не приймати їжу протягом 2-3 годин до здачі крові, можна пити чисту негазовану воду. • Не палити за 30 хвилин до аналізу.

 

Вітамін А

Одиниця вимірювання:

 
 

Статьи:

Неінвазивна діагностика фіброзу печінки у хворих із неалкогольною жировою хворобою печінки

fibroНеалкогольна жирова хвороба печінки (НАЖХП) — хронічна дифузна патологія печінки, що пов’язана з інсулінорезистентністю та метаболічними порушеннями, серед яких ожиріння, цукровий діабет 2 типу та дисліпідемія. НАЖХП охоплює простий стеатоз, який має доброякісний перебіг, неалкогольний стеатогепатит, що може прогресувати до цирозу та гепатоцелюлярної карциноми. Морфологічне дослідження печінки залишається золотим стандартом для оцінки ступеня стеатозу, печінкового запалення і фіброзу, однак все більший інтерес останнім часом викликають неінвазивні методи, серед яких оцінка різних індексів, заснованих на сироваткових маркерах.

Детальніше...
 

Тест ImuPro для діагностики харчової алергії IgG ІІІ типу

izjogaЛабораторія Українського лікувально-діагностичного центру співпрацює з Німецькою компанією R-Biopharm, яка з 2000 року займається вивченням харчової алергії IgG ІІІ типу. ImuPro – відомий продукт R-Biopharm, який успішно тестується в 25 країнах.

Детальніше...