Вітамін В2 (Рибофлавін)

+38 (044) 492 34 80

+38 (095) 623 43 33 (зворотній зв’язок)

в будні з 8:00 до 19:30,

в суботу з 9:00 до 17:00,

вихідний-неділя, святкові

Профілактика
Діагностика
Лікування

 
Facebook
Google
 
ВІТАМІНИ
Останнє оновлення 25.10.2018

Вітамін В2 (Рибофлавін)

3375.00 грн.

Метод:

Досліджуємий матеріал: Кров(EDTA);Сеча/Urine

Примітки: Кров (EDTA) одразу заморозити; Або 5 мл добової сечі заморозити (вказати кількість всієї виділеної за добу сечі). Дослідження виконується в Німеччині

Строк виконання: 14:00/17:00 через 14 робочих днів

Як підготуватися до досліджень?

Стисле пояснення: Діагностика дефіциту вітаміну B2 в організмі.

Додаткова інформація: Вітамін B2 (рибофлавін) - водорозчинний вітамін, необхідний для нормального функціонування клітин, тканинного дихання, метаболізму білків, жирів і вуглеводів. Його дефіцит проявляється ураженням шкіри і слизових. • ПІДГОТОВКА ДО ДОСЛІДЖЕННЯ. Не приймати їжу протягом 8 годин до аналізу, можна пити чисту негазовану воду. Не палити протягом 30 хвилин до аналізу. • ПІДВИЩЕННЯ: парентеральне введення рибофлавіну, прийом препаратів, що його містять. • ЗНИЖЕННЯ: недостатнє вживання продуктів, що містять рибофлавін; хронічні захворювання шлунково-кишкового тракту, синдром мальабсорбції; прийом антагоністів рибофлавіну; алкоголізм.

 

Дослідження в клініці Др. Редгера (ФРН)

Одиниця вимірювання:

 
 

Статьи:

Неінвазивна діагностика фіброзу печінки у хворих із неалкогольною жировою хворобою печінки

fibroНеалкогольна жирова хвороба печінки (НАЖХП) — хронічна дифузна патологія печінки, що пов’язана з інсулінорезистентністю та метаболічними порушеннями, серед яких ожиріння, цукровий діабет 2 типу та дисліпідемія. НАЖХП охоплює простий стеатоз, який має доброякісний перебіг, неалкогольний стеатогепатит, що може прогресувати до цирозу та гепатоцелюлярної карциноми. Морфологічне дослідження печінки залишається золотим стандартом для оцінки ступеня стеатозу, печінкового запалення і фіброзу, однак все більший інтерес останнім часом викликають неінвазивні методи, серед яких оцінка різних індексів, заснованих на сироваткових маркерах.

Детальніше...
 

Тест ImuPro для діагностики харчової алергії IgG ІІІ типу

izjogaЛабораторія Українського лікувально-діагностичного центру співпрацює з Німецькою компанією R-Biopharm, яка з 2000 року займається вивченням харчової алергії IgG ІІІ типу. ImuPro – відомий продукт R-Biopharm, який успішно тестується в 25 країнах.

Детальніше...