Вітамін В6 (Піридоксин)

+38 (044) 492 34 80

+38 (095) 623 43 33 (зворотній зв’язок)

в будні з 8:00 до 19:30,

в суботу з 9:00 до 17:00,

вихідний-неділя, святкові

Профілактика
Діагностика
Лікування

 
Facebook
Google
 
ВІТАМІНИ
Останнє оновлення 25.10.2018

Вітамін В6 (Піридоксин)

645.00 грн.

Метод:

Досліджуємий матеріал: Кров ЕДТА1;

Примітки: Кров одразу заморозити. Дослідження виконується в Німеччині

Строк виконання: 14:00/17:00 через 14 робочих днів

Як підготуватися до досліджень?

Стисле пояснення: • Виявлення нестачі або надлишку вітаміну В6 в організмі. • Комплексна діагностика гіповітамінозів. • Контроль за рівнем вітаміну В6 при проведенні вітамінотерапії.

Додаткова інформація: Вітамін В6 (піридоксин) - водорозчинний вітамін, який надходить в організм людини з різними продуктами харчування. Його активна форма - піридоксальфосфат - бере участь більш ніж в 100 ферментних метаболічних реакціях. Він грає найважливішу роль у формуванні та розвитку нервової системи у дітей і впливає на функціонування кровотворної та імунної системи. • ПІДГОТОВКА ДО ДОСЛІДЖЕННЯ: Не приймати їжу протягом 2-3 годин до дослідження, можна пити чисту негазовану воду. Не палити протягом 30 хвилин до дослідження. • ПІДВИЩЕННЯ: тривала вітамінотерапія препаратами В6. • ЗНИЖЕННЯ: вагітність, захворювання тонкого кишечника з синдромом мальабсорбції, тривале застосування антибіотиків, протиепілептичних, протитуберкульозних препаратів, антидепресантів і оральних контрацептивів, захворювання нирок, надмірне вживання алкоголю, недостатня кількість вітамінів у раціоні.

 

Вітамін В6

Одиниця вимірювання: mIU/l

 
 

Статьи:

Неінвазивна діагностика фіброзу печінки у хворих із неалкогольною жировою хворобою печінки

fibroНеалкогольна жирова хвороба печінки (НАЖХП) — хронічна дифузна патологія печінки, що пов’язана з інсулінорезистентністю та метаболічними порушеннями, серед яких ожиріння, цукровий діабет 2 типу та дисліпідемія. НАЖХП охоплює простий стеатоз, який має доброякісний перебіг, неалкогольний стеатогепатит, що може прогресувати до цирозу та гепатоцелюлярної карциноми. Морфологічне дослідження печінки залишається золотим стандартом для оцінки ступеня стеатозу, печінкового запалення і фіброзу, однак все більший інтерес останнім часом викликають неінвазивні методи, серед яких оцінка різних індексів, заснованих на сироваткових маркерах.

Детальніше...
 

Тест ImuPro для діагностики харчової алергії IgG ІІІ типу

izjogaЛабораторія Українського лікувально-діагностичного центру співпрацює з Німецькою компанією R-Biopharm, яка з 2000 року займається вивченням харчової алергії IgG ІІІ типу. ImuPro – відомий продукт R-Biopharm, який успішно тестується в 25 країнах.

Детальніше...