Вітамін Е (Токоферол)

+38 (044) 492 34 80

+38 (095) 623 43 33 (зворотній зв’язок)

в будні з 8:00 до 19:30,

в суботу з 9:00 до 17:00,

вихідний-неділя, святкові

Профілактика
Діагностика
Лікування

 
Facebook
Google
 
ВІТАМІНИ
Останнє оновлення 25.10.2018

Вітамін Е (Токоферол)

689.00 грн.

Метод:

Досліджуємий матеріал: Сироватка/Serum;

Примітки: Дослідження виконується в Німеччині

Строк виконання: 14:00/17:00 через 16 робочих днів

Як підготуватися до досліджень?

Стисле пояснення: • Діагностика дефіциту вітаміну Е як причини м'язових, нервових порушень, гемолізу, порушення перебігу вагітності, порушення зору. • Діагностика надлишку вітаміну Е при тромбоцитопатіях, порушеннях згортання крові. • Оцінка тяжкості станів, що призводять до нестачі вітаміну Е; запобігання ускладнень, пов'язаних з гіповітамінозом.

Додаткова інформація: Вітамін Е - група природних сполук похідних токолу. Найважливішими сполуками є токофероли і токотрієноли. Жиророзчинний. Вітамін Е не виробляється в організмі людини, а надходять з їжею. У кишечнику вітамін Е всмоктується за участю жовчних кислот. Він міститься в організмі всюди, але найбільше його в жировій тканині, печінці, м'язах і тканини нервової системи. Основна функція вітаміну Е в організмі - антиоксидантна. • ПІДГОТОВКА ДО ДОСЛІДЖЕННЯ: Не приймати їжу протягом 2-3 годин до дослідження, можна пити чисту негазовану воду. Не палити протягом 30 хвилин до здачі крові. • ПІДВИЩЕННЯ: надмірне надходження з їжею, передозування препаратів, що містять вітамін Е. • ЗНИЖЕННЯ: недостатнє надходження з їжею, недостатнє засвоєння вітаміну Е в кишечнику внаслідок тих чи інших вроджених і набутих патологій, порушення утворення жовчі або її надходження в просвіт кишечника, порушення транспорту вітаміну Е, пов'язані з недостатністю транспортних білків.

 

Вітамін Е

Одиниця вимірювання:

 
 

Статьи:

Неінвазивна діагностика фіброзу печінки у хворих із неалкогольною жировою хворобою печінки

fibroНеалкогольна жирова хвороба печінки (НАЖХП) — хронічна дифузна патологія печінки, що пов’язана з інсулінорезистентністю та метаболічними порушеннями, серед яких ожиріння, цукровий діабет 2 типу та дисліпідемія. НАЖХП охоплює простий стеатоз, який має доброякісний перебіг, неалкогольний стеатогепатит, що може прогресувати до цирозу та гепатоцелюлярної карциноми. Морфологічне дослідження печінки залишається золотим стандартом для оцінки ступеня стеатозу, печінкового запалення і фіброзу, однак все більший інтерес останнім часом викликають неінвазивні методи, серед яких оцінка різних індексів, заснованих на сироваткових маркерах.

Детальніше...
 

Тест ImuPro для діагностики харчової алергії IgG ІІІ типу

izjogaЛабораторія Українського лікувально-діагностичного центру співпрацює з Німецькою компанією R-Biopharm, яка з 2000 року займається вивченням харчової алергії IgG ІІІ типу. ImuPro – відомий продукт R-Biopharm, який успішно тестується в 25 країнах.

Детальніше...