Вітамін К : К1, К2(МК-4), К2(МК-7)

+38 (044) 492 34 80

+38 (095) 623 43 33 (зворотній зв’язок)

в будні з 8:00 до 19:30,

в суботу з 9:00 до 17:00,

вихідний-неділя, святкові

Профілактика
Діагностика
Лікування

 
Facebook
Google
 
ВІТАМІНИ
Останнє оновлення 25.10.2018

Вітамін К : К1, К2(МК-4), К2(МК-7)

2099.00 грн.

Метод:

Досліджуємий матеріал: Сироватка/Serum;

Примітки: Сироватку заморозити зразу. Захист від сонця. Дослідження виконується в ФРН

Строк виконання: 14:00/17:00 через 14 робочих днів

Як підготуватися до досліджень?

Стисле пояснення: • З'ясування причини підвищеної кровоточивості. • Своєчасна діагностика і лікування остеопорозу, особливо в препубертатний період і в літньому віці. • Комплексна оцінка вмісту вітамінів і мікроелементів. • Розробка індивідуальних дієтологічних рекомендацій з урахуванням віку, статі, гормонального статусу, а також деяких генетичних особливостей метаболізму.

Додаткова інформація: Вітамін К (філохінон) - це жиророзчинний вітамін, необхідний для здійснення згортання крові і мінералізації кісткової тканини. • ПІДГОТОВКА ДО ДОСЛІДЖЕННЯ: Не приймати їжу протягом 2-3 годин до здачі крові, можна пити чисту негазовану воду. Не палити протягом 30 хвилин до здачі крові. • ПІДВИЩЕННЯ: високий вміст зелених овочів у раціоні; високий вміст жирів у раціоні; гіпертригліцеридемія на фоні вживання алкоголю, пероральних контрацептивів, цукрового діабету, хронічної ниркової недостатності, застосування гіпотиазиду і бета-блокаторів. • ЗНИЖЕННЯ: низький вміст зелених овочів у раціоні; захворювання кишечника з ураженням тонкої кишки (целіакія, хвороба Крона, хвороба Уіпла, муковісцидоз), а також стан після резекції термінального відділу клубової кишки; захворювання печінки: хронічний гепатит, постінфекційний і алкогольний цирози; захворювання жовчного міхура: хронічний холангіт та холецистит; хронічний панкреатит; виразка дванадцятипалої кишки, антральний гастрит, синдром Золлінгера-Еллісона; дисбактеріоз кишечника; застосування холестираміну; абеталіпопротеінемія; літній і старечий вік, постменопауза; застосування препаратів кумарину (варфарину).

 

Дослідження в клініці Др. Редгера (ФРН)

Одиниця вимірювання:

 
 

Статьи:

Неінвазивна діагностика фіброзу печінки у хворих із неалкогольною жировою хворобою печінки

fibroНеалкогольна жирова хвороба печінки (НАЖХП) — хронічна дифузна патологія печінки, що пов’язана з інсулінорезистентністю та метаболічними порушеннями, серед яких ожиріння, цукровий діабет 2 типу та дисліпідемія. НАЖХП охоплює простий стеатоз, який має доброякісний перебіг, неалкогольний стеатогепатит, що може прогресувати до цирозу та гепатоцелюлярної карциноми. Морфологічне дослідження печінки залишається золотим стандартом для оцінки ступеня стеатозу, печінкового запалення і фіброзу, однак все більший інтерес останнім часом викликають неінвазивні методи, серед яких оцінка різних індексів, заснованих на сироваткових маркерах.

Детальніше...
 

Тест ImuPro для діагностики харчової алергії IgG ІІІ типу

izjogaЛабораторія Українського лікувально-діагностичного центру співпрацює з Німецькою компанією R-Biopharm, яка з 2000 року займається вивченням харчової алергії IgG ІІІ типу. ImuPro – відомий продукт R-Biopharm, який успішно тестується в 25 країнах.

Детальніше...