Гепатит А: Аb ІgG HAV

+38 (044) 492 34 80

+38 (095) 623 43 33 (зворотній зв’язок)

в будні з 8:00 до 19:30,

в суботу з 9:00 до 17:00,

вихідний-неділя, святкові

Профілактика
Діагностика
Лікування

 
Facebook
Google
 
ВІРУСНИЙ ГЕПАТИТ A (HEPATITIS A VIRUS, HAV)
Останнє оновлення 25.10.2018

Гепатит А: Аb ІgG HAV

175.00 грн.

Метод: ELISA

Досліджуємий матеріал: Сироватка/Serum;Плазма/Plasma(EDTA)

Примітки:

Строк виконання: 11:00/17:00

Як підготуватися до досліджень?

Стисле пояснення: Дане лабораторне дослідження дозволяє виявити антитіла класу IgG до вірусу гепатиту А.

Додаткова інформація: Гепатит А - це гостре інфекційне захворювання печінки, викликане вірусом гепатиту А (HAV). Вірус передається аліментарно, через заражену їжу і воду. Вірус гепатиту А належить до сімейства Picornaviridae, не має оболонки і містить одноланцюгову РНК, упаковану в білковий капсид. Інкубаційний період гепатиту А 15-40 днів (в середньому 30 днів). При гепатиті А не виникає хронічного вірусоносійства. Антитіла HAV IgM можна визначити відразу ж у гострій фазі захворювання як тільки з'являються перші симптоми (так звана жовтяниця) і зберігаються на визначеному рівні протягом 3-6 місяців. Поява в крові антитіл класу IgG означає закінчення гострої фази. Антитіла класу IgG залишаються в крові до кінця життя і дають довічний імунітет.

 

Ab IgG HAV

Одиниця вимірювання:

 
 

Статьи:

Неінвазивна діагностика фіброзу печінки у хворих із неалкогольною жировою хворобою печінки

fibroНеалкогольна жирова хвороба печінки (НАЖХП) — хронічна дифузна патологія печінки, що пов’язана з інсулінорезистентністю та метаболічними порушеннями, серед яких ожиріння, цукровий діабет 2 типу та дисліпідемія. НАЖХП охоплює простий стеатоз, який має доброякісний перебіг, неалкогольний стеатогепатит, що може прогресувати до цирозу та гепатоцелюлярної карциноми. Морфологічне дослідження печінки залишається золотим стандартом для оцінки ступеня стеатозу, печінкового запалення і фіброзу, однак все більший інтерес останнім часом викликають неінвазивні методи, серед яких оцінка різних індексів, заснованих на сироваткових маркерах.

Детальніше...
 

Тест ImuPro для діагностики харчової алергії IgG ІІІ типу

izjogaЛабораторія Українського лікувально-діагностичного центру співпрацює з Німецькою компанією R-Biopharm, яка з 2000 року займається вивченням харчової алергії IgG ІІІ типу. ImuPro – відомий продукт R-Biopharm, який успішно тестується в 25 країнах.

Детальніше...