Глікозильований гемоглобін (HbA1c, Glycated Hemoglobin)

+38 (044) 492 34 80

+38 (095) 623 43 33 (зворотній зв’язок)

в будні з 8:00 до 19:30,

в суботу з 9:00 до 17:00,

вихідний-неділя, святкові

Профілактика
Діагностика
Лікування

 
Facebook
Google
 
ГЛЮКОЗА ТА ДІАГНОСТИКА ПОРУШЕНЬ ВУГЛЕВОДНОГО ОБМІНУ
Останнє оновлення 25.10.2018

Глікозильований гемоглобін (HbA1c, Glycated Hemoglobin)

155.00 грн.

Метод: іхл

Досліджуємий матеріал: Кров(EDTA);

Примітки: Натще

Строк виконання: 11:00/18:00

Як підготуватися до досліджень?

Стисле пояснення: Показник середнього вмісту глюкози в крові за тривалий період (до трьох місяців). Глікогемоглобін використовується для тривалого спостереження людей, що страждають діабетом 1 і 2 типу, щоб запобігати виникненню можливих ускладнень.

Додаткова інформація: Глікогемоглобін утворюється в результаті зв'язування залишку глюкози з аміногрупоюй гемоглобіну. HbA1c - це основна фракція, яка утворює приблизно 80% від усього глікозильованого гемоглобіну HbA1. Інтерпретація результату: • Концентрація глікозильованого гемоглобіну має пряму кореляцію з концентрацією глюкози в крові і віком еритроцитів (в середньому 120 днів). Таким чином, глікозильований гемоглобін є інтегрованим показником компенсації вуглеводного обміну протягом останніх 6-8 тижнів. • На значення HbA1c не впливають коливання вмісту глюкози в сироватці крові, фізична активність.

 

Глікозильований гемоглобін (HbA1c)

Одиниця вимірювання: %

СтатьВік (роки)Біологічний референтний інтервал / Примітки
ВідДо
ЖІНОЧИЙ01004,8 - 5,9
ЧОЛОВІЧИЙ01004,8 - 5,9
 
 

Статьи:

Неінвазивна діагностика фіброзу печінки у хворих із неалкогольною жировою хворобою печінки

fibroНеалкогольна жирова хвороба печінки (НАЖХП) — хронічна дифузна патологія печінки, що пов’язана з інсулінорезистентністю та метаболічними порушеннями, серед яких ожиріння, цукровий діабет 2 типу та дисліпідемія. НАЖХП охоплює простий стеатоз, який має доброякісний перебіг, неалкогольний стеатогепатит, що може прогресувати до цирозу та гепатоцелюлярної карциноми. Морфологічне дослідження печінки залишається золотим стандартом для оцінки ступеня стеатозу, печінкового запалення і фіброзу, однак все більший інтерес останнім часом викликають неінвазивні методи, серед яких оцінка різних індексів, заснованих на сироваткових маркерах.

Детальніше...
 

Тест ImuPro для діагностики харчової алергії IgG ІІІ типу

izjogaЛабораторія Українського лікувально-діагностичного центру співпрацює з Німецькою компанією R-Biopharm, яка з 2000 року займається вивченням харчової алергії IgG ІІІ типу. ImuPro – відомий продукт R-Biopharm, який успішно тестується в 25 країнах.

Детальніше...