Гостра кишкова інфекція: Adenоvirus групи F (40 та 41 тип), Rоtаvirus групи A, Nоrоvirus генотип 2, Astrоvirus, Salmonella spp., Campylobacter spp., Shigella spp., ентероінвазивні E. coli (EIEC)

+38 (044) 492 34 80

+38 (095) 623 43 33 (зворотній зв’язок)

в будні з 8:00 до 19:30,

в суботу з 9:00 до 17:00,

вихідний-неділя, святкові

Профілактика
Діагностика
Лікування

 
Facebook
Google
 
Ви тутГоловна>ЛАБОРАТОРНІ ДОСЛІДЖЕННЯ>ІНФЕКЦІЙНІ ЗАХВОРЮВАННЯ>КИШКОВІ ІНФЕКЦІЇ>Гостра кишкова інфекція: Adenоvirus групи F (40 та 41 тип), Rоtаvirus групи A, Nоrоvirus генотип 2, Astrоvirus, Salmonella spp., Campylobacter spp., Shigella spp., ентероінвазивні E. coli (EIEC)
КИШКОВІ ІНФЕКЦІЇ
Останнє оновлення 25.10.2018

Гостра кишкова інфекція: Adenоvirus групи F (40 та 41 тип), Rоtаvirus групи A, Nоrоvirus генотип 2, Astrоvirus, Salmonella spp., Campylobacter spp., Shigella spp., ентероінвазивні E. coli (EIEC)

499.00 грн.

Метод: PCR

Досліджуємий матеріал: Кал/Feces;

Примітки:

Строк виконання: 14:00/17:00 наступного дня

Як підготуватися до досліджень?

Стисле пояснення: Гострі кишкові інфекції (ГКІ) – це група інфекційних захворювань, збудниками яких виступають патогенні ентеробактерії, представники умовно-патогенної флори та численні віруси. Для ГКІ характерне порушення моторики шлунково-кишкового тракту з розвитком діареї, інтоксикації, а в деяких випадках – обезводнення організму. Тест-система фірми «Amplisens» (виробництво Росія).

Додаткова інформація: Збудники ГКІ стійкі в умовах зовнішнього середовища, можуть тривалий час зберігатися на руках, іграшках, посуді та інших побутових предметах, в ґрунті та воді, інфікованих фекаліями хворого. Вони зазвичай гинуть при кип'ятінні і обробці хлорвмісними дезинфікуючими речовинами. Захворюваність ГКІ висока і реєструється протягом усього року з підйомом в літньо-осінній період. Хворіють дорослі і діти, найчастіше – у віці від 1 року до 7 років. Летальність при ГКІ відносно невисока і спостерігається переважно у дітей раннього віку. Співвідношення частоти виявлення вірусних і бактеріальних патогенів варіює відповідно до різних вікових категорій: у дітей до 3-х років на частку вірусних агентів припадає 80–90% захворювань, на частку бактеріальних – 10–20%; серед дорослих пацієнтів частка вірусних збудників знижується до 30%.

 

RNA Astrovirus

Одиниця вимірювання:

DNA Adenovirus gr F

Одиниця вимірювання:

RNA Norovirus G 2

Одиниця вимірювання:

DNA Campylobacter spp.

Одиниця вимірювання:

RNA Rotavirus gr A

Одиниця вимірювання:

СтатьВік (роки)Біологічний референтний інтервал / Примітки
ВідДо
ЖІНОЧИЙ0100АНАЛІТИЧНА ЧУТЛИВІСТЬ 1*10^4 ГЕНОМ-ЕКВІВАЛЕНТ В 1 МЛ
ЧОЛОВІЧИЙ0100АНАЛІТИЧНА ЧУТЛИВІСТЬ 1*10^4 ГЕНОМ-ЕКВІВАЛЕНТ В 1 МЛ

DNA Salmonella spp.

Одиниця вимірювання:

DNA Shigella spp./ DNA enteroinvasive E.coli (EIEC)

Одиниця вимірювання:

 
 

Статьи:

Неінвазивна діагностика фіброзу печінки у хворих із неалкогольною жировою хворобою печінки

fibroНеалкогольна жирова хвороба печінки (НАЖХП) — хронічна дифузна патологія печінки, що пов’язана з інсулінорезистентністю та метаболічними порушеннями, серед яких ожиріння, цукровий діабет 2 типу та дисліпідемія. НАЖХП охоплює простий стеатоз, який має доброякісний перебіг, неалкогольний стеатогепатит, що може прогресувати до цирозу та гепатоцелюлярної карциноми. Морфологічне дослідження печінки залишається золотим стандартом для оцінки ступеня стеатозу, печінкового запалення і фіброзу, однак все більший інтерес останнім часом викликають неінвазивні методи, серед яких оцінка різних індексів, заснованих на сироваткових маркерах.

Детальніше...
 

Тест ImuPro для діагностики харчової алергії IgG ІІІ типу

izjogaЛабораторія Українського лікувально-діагностичного центру співпрацює з Німецькою компанією R-Biopharm, яка з 2000 року займається вивченням харчової алергії IgG ІІІ типу. ImuPro – відомий продукт R-Biopharm, який успішно тестується в 25 країнах.

Детальніше...