Ехінококоз: Аb IgG Echinococcus granulosus

+38 (044) 492 34 80

+38 (095) 623 43 33 (зворотній зв’язок)

в будні з 8:00 до 19:30,

в суботу з 9:00 до 17:00,

вихідний-неділя, святкові

Профілактика
Діагностика
Лікування

 
Facebook
Google
 
ГЕЛЬМІНТОЗИ
Останнє оновлення 25.10.2018

Ехінококоз: Аb IgG Echinococcus granulosus

179.00 грн.

Метод: ELISA

Досліджуємий матеріал: Сироватка/Serum;Плазма/Plasma(EDTA)

Примітки:

Строк виконання: 11:00/17:00

Як підготуватися до досліджень?

Стисле пояснення: Echinococcus granulosus спричиняє утворення кист, головним чином у печінці та легенях

Додаткова інформація: Ехінококи - стрічкові паразити, що використовують людину в якості проміжного господаря. Вони мешкають в організмі людини і травоїдних ссавців на стадії фіни, вражаючи тканини внутрішнього середовища: м'язи, кістки, печінку, нирки, головний і спинний мозок і т.д. Часто вони перебувають також в легенях. Фіни цих паразитів можуть жити в організмі господаря дуже довго. При цьому вони постійно ростуть і навіть здатні до безстатевого розмноження шляхом брунькування. Життєвий цикл ехінокока пов'язаний з хижими тваринами родини собачих (вовками, шакалами, собаками), які є його остаточними господарями. Дорослі особини здатні активно повзати, поширюючи яйця по шерсті господаря і в навколишньому середовищі. Їх можуть проковтнути травоїдні тварини - корови, вівці, олені або людина, стаючи проміжними господарями. Фінна ехінокока - міхур, нерідко досягає 20 см в діаметрі. Він заповнений рідиною з величезною кількістю молодих сколексів, що постійно брунькуються від внутрішньої поверхні стінки фіни. Остаточний господар заражається, поїдаючи уражені органи проміжного. У патогенній дії паразита на хазяїна мають значення його локалізація, швидкість росту і виділення токсичних продуктів дисиміляції. Зростаюча фіна здавлює органи, викликає їх атрофію. Постійне надходження продуктів дисиміляції в організм господаря викликає його виснаження. Дуже небезпечний розрив ехінококового міхура: рідина, що знаходиться в ньому, може викликати токсичний шок. При цьому дрібні зародкові сколекси можуть поширюватися по організму, вражаючи інші органи. Множинний ехінококоз зазвичай закінчується смертю господаря. Особиста профілактика зараження - миття рук після контактів з пастушими собаками. Громадська профілактика - обстеження та дегельмінтизація собак, недопущення згодовування їм органів хворих тварин.

Стрічковий паразит, що використовує людину як проміжного господаря - ехінокок; одиночна фіна ехінокока в печінці

 

Ab IgG Echinococcus

Одиниця вимірювання:

 
 

Статьи:

Неінвазивна діагностика фіброзу печінки у хворих із неалкогольною жировою хворобою печінки

fibroНеалкогольна жирова хвороба печінки (НАЖХП) — хронічна дифузна патологія печінки, що пов’язана з інсулінорезистентністю та метаболічними порушеннями, серед яких ожиріння, цукровий діабет 2 типу та дисліпідемія. НАЖХП охоплює простий стеатоз, який має доброякісний перебіг, неалкогольний стеатогепатит, що може прогресувати до цирозу та гепатоцелюлярної карциноми. Морфологічне дослідження печінки залишається золотим стандартом для оцінки ступеня стеатозу, печінкового запалення і фіброзу, однак все більший інтерес останнім часом викликають неінвазивні методи, серед яких оцінка різних індексів, заснованих на сироваткових маркерах.

Детальніше...
 

Тест ImuPro для діагностики харчової алергії IgG ІІІ типу

izjogaЛабораторія Українського лікувально-діагностичного центру співпрацює з Німецькою компанією R-Biopharm, яка з 2000 року займається вивченням харчової алергії IgG ІІІ типу. ImuPro – відомий продукт R-Biopharm, який успішно тестується в 25 країнах.

Детальніше...