Залізо (Fe)

+38 (044) 492 34 80

+38 (095) 623 43 33 (зворотній зв’язок)

в будні з 8:00 до 19:30,

в суботу з 9:00 до 17:00,

вихідний-неділя, святкові

Профілактика
Діагностика
Лікування

 
Facebook
Google
 
ДІАГНОСТИКА АНЕМІЇ
Останнє оновлення 25.10.2018

Залізо (Fe)

59.00 грн.

Метод:

Досліджуємий матеріал: Сироватка/Serum;

Примітки:

Строк виконання: 14:00/17:00

Як підготуватися до досліджень?

Стисле пояснення: Разом з визначенням трансферину заліза використовується для діагностики дефіциту заліза, його надлишку або отруєння. Оскільки вміст заліза в крові в значній мірі варіює протягом дня, то пробу слід брати обов'язково вранці.

Додаткова інформація: 70% заліза в організмі знаходиться в складі гемоглобіну, решта 30% депоновані у вигляді феритину і гемосидерину. З отриманого з їжею заліза приблизно 10% всмоктується в тонкому кишечнику і транспортується зв'язаним з білком-носієм трансферином в кістковий мозок. ВИСОКІ ЗНАЧЕННЯ ЗАЛІЗА: • Гемосидероз, гемохроматоз - можуть бути як спадкові, так і набуті • Отруєння залізом - введення його у великих кількостях • Масивні кровозаміщення. НИЗЬКІ ЗНАЧЕННЯ ЗАЛІЗА: • Мала кількість заліза в їжі • Хронічна крововтрата - менструація, виразка травного тракту • Вагітність • Період росту • Мальабсорбція (наприклад, целіакія) • Пухлини, запалення.

 

Залізо

Одиниця вимірювання: μmol/l

СтатьВік (роки)Біологічний референтний інтервал / Примітки
ВідДо
ЖІНОЧИЙ01006,6-26
ЧОЛОВІЧИЙ010010,6-28
 
 

Статьи:

Неінвазивна діагностика фіброзу печінки у хворих із неалкогольною жировою хворобою печінки

fibroНеалкогольна жирова хвороба печінки (НАЖХП) — хронічна дифузна патологія печінки, що пов’язана з інсулінорезистентністю та метаболічними порушеннями, серед яких ожиріння, цукровий діабет 2 типу та дисліпідемія. НАЖХП охоплює простий стеатоз, який має доброякісний перебіг, неалкогольний стеатогепатит, що може прогресувати до цирозу та гепатоцелюлярної карциноми. Морфологічне дослідження печінки залишається золотим стандартом для оцінки ступеня стеатозу, печінкового запалення і фіброзу, однак все більший інтерес останнім часом викликають неінвазивні методи, серед яких оцінка різних індексів, заснованих на сироваткових маркерах.

Детальніше...
 

Тест ImuPro для діагностики харчової алергії IgG ІІІ типу

izjogaЛабораторія Українського лікувально-діагностичного центру співпрацює з Німецькою компанією R-Biopharm, яка з 2000 року займається вивченням харчової алергії IgG ІІІ типу. ImuPro – відомий продукт R-Biopharm, який успішно тестується в 25 країнах.

Детальніше...