Інсулін (кількісний)

+38 (044) 492 34 80

+38 (095) 623 43 33 (зворотній зв’язок)

в будні з 8:00 до 19:30,

в суботу з 9:00 до 17:00,

вихідний-неділя, святкові

Профілактика
Діагностика
Лікування

 
Facebook
Google
 
ГОРМОНИ ПІДШЛУНКОВОЇ ЗАЛОЗИ
Останнє оновлення 25.10.2018

Інсулін (кількісний)

159.00 грн.

Метод: ELFA

Досліджуємий матеріал: Сироватка/Serum;

Примітки: Натще

Строк виконання: 14:00/18:00 наступного дня

Як підготуватися до досліджень?

Стисле пояснення: • Пацієнти з надлишком ваги, що знаходяться в групі ризику наможливість захворювання на діабет • Гіперінсулінемія • Коригування антидіабетичної терапії.

Додаткова інформація: Інсулін секретується в β-клітинах острівців Лангерганса підшлункової залози. У кров секретується у вигляді молекули проінсуліна, яка ділиться на С-пептид і інсулін. Головним фактором, що регулює секрецію інсуліну, є вміст глюкози в сироватці крові. При збільшенні вмісту глюкози, інсулін виділяється в кров протягом 3-5 хвилин. При зниженні вмісту глюкози нижче 1,6 mmol/L виділення інсуліну переривається. Нестача інсуліну сприяє виникненню діабету. Визначення вмісту інсуліну не є необхідним для діагностики діабету, тоді як є уточнюючим дослідженням функціонального стану β-клітин при диференціюванні різних форм діабету. При діагностуванні інсуліноми повторний аналіз на визначення вмісту інсуліну достатньо інформативний, особливо разом з аналізом на С-пептид. Аналіз на визначення вмісту інсуліну не має сенс проводити хворому, що одержує інсулінове лікування. Інтерпретація результату: Одноразово проведений аналіз на визначення інсуліну не є інформативним ні для діагностики діабету, ні для визначення його типу. Найкраще визначати вміст інсуліну тестом толерантності до глюкози (GTT) так, щоб паралельно з цукром крові також визначити концентрацію інсуліну і С-пептиду в сироватці крові. Всі три аналіза необхідно проводити: 1) Натще • 2) 1:00 після початку GTТ • 3) 2 години після початку GTT. • При діабеті 1 типу вміст інсуліну залишається низьким через його недостатній синтез. При діабеті 2 типу нормальні значення інсуліну виникають ще частіше, оскільки пік максимуму секреції може запізнитися і наступити через лише 90-120 хвилин після початку GTT. При інсуліномі вміст інсуліну в крові також великий і після 36 годинного голодування. Вміст глюкози падає нижче 2 mmol/L, інсулін ж залишається більше 3 mIU/L (нижньої межі норми).

 

Інсулін (Insulin)

Одиниця вимірювання: μIU/ml

СтатьВік (роки)Біологічний референтний інтервал / Примітки
ВідДо
ЖІНОЧИЙ01002.1-22.0
ЧОЛОВІЧИЙ01002.1-22.0
 
 

Статьи:

Неінвазивна діагностика фіброзу печінки у хворих із неалкогольною жировою хворобою печінки

fibroНеалкогольна жирова хвороба печінки (НАЖХП) — хронічна дифузна патологія печінки, що пов’язана з інсулінорезистентністю та метаболічними порушеннями, серед яких ожиріння, цукровий діабет 2 типу та дисліпідемія. НАЖХП охоплює простий стеатоз, який має доброякісний перебіг, неалкогольний стеатогепатит, що може прогресувати до цирозу та гепатоцелюлярної карциноми. Морфологічне дослідження печінки залишається золотим стандартом для оцінки ступеня стеатозу, печінкового запалення і фіброзу, однак все більший інтерес останнім часом викликають неінвазивні методи, серед яких оцінка різних індексів, заснованих на сироваткових маркерах.

Детальніше...
 

Тест ImuPro для діагностики харчової алергії IgG ІІІ типу

izjogaЛабораторія Українського лікувально-діагностичного центру співпрацює з Німецькою компанією R-Biopharm, яка з 2000 року займається вивченням харчової алергії IgG ІІІ типу. ImuPro – відомий продукт R-Biopharm, який успішно тестується в 25 країнах.

Детальніше...