Інсуліноподібний фактор росту 1 (IGF-1)/Insulin-like growth factor 1 (IGF-1) (Соматомідин)

+38 (044) 492 34 80

+38 (095) 623 43 33 (зворотній зв’язок)

в будні з 8:00 до 19:30,

в суботу з 9:00 до 17:00,

вихідний-неділя, святкові

Профілактика
Діагностика
Лікування

 
Facebook
Google
 
Ви тутГоловна>ЛАБОРАТОРНІ ДОСЛІДЖЕННЯ>ГОРМОНИ>ІНШІ ГОРМОНИ>Інсуліноподібний фактор росту 1 (IGF-1)/Insulin-like growth factor 1 (IGF-1) (Соматомідин)
ІНШІ ГОРМОНИ
Останнє оновлення 25.10.2018

Інсуліноподібний фактор росту 1 (IGF-1)/Insulin-like growth factor 1 (IGF-1) (Соматомідин)

2795.00 грн.

Метод:

Досліджуємий матеріал: Сироватка/Serum;

Примітки: Натще. Дослідження виконується в Німеччині

Строк виконання: 14:00/17:00 через 14 робочих днів

Як підготуватися до досліджень?

Стисле пояснення: • Діагностика порушень росту у дітей • Діагностика акромегалії і контроль за лікуванням • Контроль замісного лікування гормоном росту.

Додаткова інформація: IGF-1-пептид, який за своєю будовою і функцією схожий з проинсулином. IGF-1 синтезується, в основному, в клітинах печінки, а також в інших клітинах (наприклад, в фібробластах). Синтез IGF-1 стимулює, в основному, гормон росту (GH). За сприяння IGF-1 реалізується дія гормону росту в тканинах. На відміну від гормону росту, який вивільняється епізодично і вміст якого в крові значно коливається протягом доби, кількість IGF-1 стабільна і його не треба повторно вимірювати. Понад 95% IGF-1, що зявляється в сироватці пов'язано з білками-носіями, яких налічується 6 класів. З них найбільш важливий білок-носій IGF BP-3. Інтерпретація результату: IGF-1 важливо визначати при виявленні надлишку гормону росту. Важливість IGF-1 при діагностиці недостатності гормону росту обмежена: значення фактора росту у здорових дітей молодших 6 років і у дітей такого ж віку з недостатністю гормону росту в значній мірі перекриваються. Використання IGF-1 в діагностиці, в деякій мірі, обмежена і іншими факторами, які можуть впливати на вміст фактора росту. НИЗЬКІ ЗНАЧЕННЯ IGF-1, ЯКІ НЕ БУЛИ ОБУМОВЛЕНІ ДЕФІЦИТОМ ГОРМОНУ РОСТУ: • Недоїдання або голодування (тривалий пост) • Гіпотиреоз • Діабет • Низьке значення IGF-1 (разом чи окремо від IGFBP) не свідчить про недостатність гормону росту. Водночас нормальний вміст IGF-1 з великою часткою ймовірності виключає дефіцит гормону росту. ВИСОКІ ЗНАЧЕННЯ IGF-1: • Акромегалія (IGF-1 в середньому завищений в 4 рази) • Вагітність.

 

Дослідження в клініці Др. Редгера (ФРН)

Одиниця вимірювання:

 
 

Статьи:

Неінвазивна діагностика фіброзу печінки у хворих із неалкогольною жировою хворобою печінки

fibroНеалкогольна жирова хвороба печінки (НАЖХП) — хронічна дифузна патологія печінки, що пов’язана з інсулінорезистентністю та метаболічними порушеннями, серед яких ожиріння, цукровий діабет 2 типу та дисліпідемія. НАЖХП охоплює простий стеатоз, який має доброякісний перебіг, неалкогольний стеатогепатит, що може прогресувати до цирозу та гепатоцелюлярної карциноми. Морфологічне дослідження печінки залишається золотим стандартом для оцінки ступеня стеатозу, печінкового запалення і фіброзу, однак все більший інтерес останнім часом викликають неінвазивні методи, серед яких оцінка різних індексів, заснованих на сироваткових маркерах.

Детальніше...
 

Тест ImuPro для діагностики харчової алергії IgG ІІІ типу

izjogaЛабораторія Українського лікувально-діагностичного центру співпрацює з Німецькою компанією R-Biopharm, яка з 2000 року займається вивченням харчової алергії IgG ІІІ типу. ImuPro – відомий продукт R-Biopharm, який успішно тестується в 25 країнах.

Детальніше...