Кальпротектин (hCp) та лактоферин (hLf) у фекаліях (якісне визначення)

+38 (044) 492 34 80

+38 (095) 623 43 33 (зворотній зв’язок)

в будні з 8:00 до 19:30,

в суботу з 9:00 до 17:00,

вихідний-неділя, святкові

Профілактика
Діагностика
Лікування

 
Facebook
Google
 
Ви тутГоловна>ЛАБОРАТОРНІ ДОСЛІДЖЕННЯ>ПАРАЗИТОЛОГІЯ, ДЕРМАТОМІКОЗИ ТА КОПРОЛОГІЯ>КОПРОГРАММА>Кальпротектин (hCp) та лактоферин (hLf) у фекаліях (якісне визначення)
КОПРОГРАММА
Останнє оновлення 25.10.2018

Кальпротектин (hCp) та лактоферин (hLf) у фекаліях (якісне визначення)

565.00 грн.

Метод:

Досліджуємий матеріал: Кал/Feces;

Примітки:

Строк виконання: 14:00/17:00

Як підготуватися до досліджень?

Стисле пояснення: Швидкий тест для одночасного якісного виявлення hCp та hLf в зразках фекалій. Позитивний результат свідчить про наявність запальних процесів шлунково-кишкового тракту, спричиненими важкою патологією (запальні хвороби кишківника, колоректальний рак і ентеропатії).

Додаткова інформація:

 

Лактоферин (Lactoferrin, hLf)

Одиниця вимірювання:

Кальпротектин (Calprotectin, hCp)

Одиниця вимірювання:

 
 

Статьи:

Неінвазивна діагностика фіброзу печінки у хворих із неалкогольною жировою хворобою печінки

fibroНеалкогольна жирова хвороба печінки (НАЖХП) — хронічна дифузна патологія печінки, що пов’язана з інсулінорезистентністю та метаболічними порушеннями, серед яких ожиріння, цукровий діабет 2 типу та дисліпідемія. НАЖХП охоплює простий стеатоз, який має доброякісний перебіг, неалкогольний стеатогепатит, що може прогресувати до цирозу та гепатоцелюлярної карциноми. Морфологічне дослідження печінки залишається золотим стандартом для оцінки ступеня стеатозу, печінкового запалення і фіброзу, однак все більший інтерес останнім часом викликають неінвазивні методи, серед яких оцінка різних індексів, заснованих на сироваткових маркерах.

Детальніше...
 

Тест ImuPro для діагностики харчової алергії IgG ІІІ типу

izjogaЛабораторія Українського лікувально-діагностичного центру співпрацює з Німецькою компанією R-Biopharm, яка з 2000 року займається вивченням харчової алергії IgG ІІІ типу. ImuPro – відомий продукт R-Biopharm, який успішно тестується в 25 країнах.

Детальніше...