Кальцитонін (СТ)

+38 (044) 492 34 80

+38 (095) 623 43 33 (зворотній зв’язок)

в будні з 8:00 до 19:30,

в суботу з 9:00 до 17:00,

вихідний-неділя, святкові

Профілактика
Діагностика
Лікування

 
Facebook
Google
 
ГОРМОНИ ЩИТОВИДНОЇ ЗАЛОЗИ ТА ІНШІ МАРКЕРИ ЗАХВОРЮВАННЯ ЩИТОВИДНОЇ ЗАЛОЗИ
Останнє оновлення 25.10.2018

Кальцитонін (СТ)

265.00 грн.

Метод: ELISA кількісний

Досліджуємий матеріал: Сироватка/Serum;

Примітки: Натще

Строк виконання: 11:00/17:00 наступного дня

Як підготуватися до досліджень?

Стисле пояснення: Регулятор метаболізму кальцію. В онкології - маркер медулярної карциноми щитовидної залози.

Додаткова інформація: Kaльцітонін - пептидний гормон, що складається з одного ланцюга, який секретується парафоллікулярними "C" клітинами щитовидної залози. Разом з РТН і вітаміном D, кальцитонін бере участь в обміні фосфору і кальцію, хоча його повна функція ще не зясована. Кальцитонін має легку Кальціє- та фосфорознижуючу дію. Секреція кальцитоніну залежить від збільшення або зменшення вмісту кальцію плазми. При збільшенні вмісту кальцію збільшується також продукція СТ і знижується продукція РТН. При збільшенні, як секреції РТН, так і СТ, вміст фосфатів у сироватці крові зменшується. Зміст СТ в сиворотці крові дорослої людини натщесерце дуже низький. Визначення одного кальцитоніну, як правило, малоінформативне, тому використовуються додаткові діагностичні дослідження (пентагастриновий тест). ВИСОКІ ЗНАЧЕННЯ CT: • При медулярному раку щитовидної залози • Лейкемія • Мієлопроліферативні порушення • Пухлини легень і молочної залози • Феохромоцитома • Гіперпаратиреоз (супроводжується підйомом РТН) • Гіпергастрінемія • Ниркова недостатність • Вагітність, лактація • Естрогенова терапія, контрацептиви • У новонароджених • У здорових людей при проведенні пентагастрінового тесту вміст СТ в сироватці крові не змінюється. По-іншому йде справа у пацієнтів з медулярним раком щитовидної залози: тест дає різкий підйом СТ вже на ранній стадії захворювання.

 

Кальцитонін (Calcitonin)

Одиниця вимірювання: pg/ml

СтатьВік (роки)Біологічний референтний інтервал / Примітки
ВідДо
ЖІНОЧИЙ0 - 11,5
ЧОЛОВІЧИЙ0 - 18,2
 
 

Статьи:

Неінвазивна діагностика фіброзу печінки у хворих із неалкогольною жировою хворобою печінки

fibroНеалкогольна жирова хвороба печінки (НАЖХП) — хронічна дифузна патологія печінки, що пов’язана з інсулінорезистентністю та метаболічними порушеннями, серед яких ожиріння, цукровий діабет 2 типу та дисліпідемія. НАЖХП охоплює простий стеатоз, який має доброякісний перебіг, неалкогольний стеатогепатит, що може прогресувати до цирозу та гепатоцелюлярної карциноми. Морфологічне дослідження печінки залишається золотим стандартом для оцінки ступеня стеатозу, печінкового запалення і фіброзу, однак все більший інтерес останнім часом викликають неінвазивні методи, серед яких оцінка різних індексів, заснованих на сироваткових маркерах.

Детальніше...
 

Тест ImuPro для діагностики харчової алергії IgG ІІІ типу

izjogaЛабораторія Українського лікувально-діагностичного центру співпрацює з Німецькою компанією R-Biopharm, яка з 2000 року займається вивченням харчової алергії IgG ІІІ типу. ImuPro – відомий продукт R-Biopharm, який успішно тестується в 25 країнах.

Детальніше...