Креатинін

+38 (044) 492 34 80

+38 (095) 623 43 33 (зворотній зв’язок)

в будні з 8:00 до 19:30,

в суботу з 9:00 до 17:00,

вихідний-неділя, святкові

Профілактика
Діагностика
Лікування

 
Facebook
Google
 
НИРКОВІ ПРОБИ: ДОСЛІДЖЕННЯ ФУНКЦІЇ НИРОК
Останнє оновлення 25.10.2018

Креатинін

59.00 грн.

Метод:

Досліджуємий матеріал: Сироватка/Serum;

Примітки: Натще

Строк виконання: 14:00/17:00

Як підготуватися до досліджень?

Стисле пояснення: • Внаслідок малих біологічних варіацій при вже діагностованому захворюванні нирок підходить для оцінки ниркової функції в динаміці. • Не підходить як одиничне вимірювання при скрининговому дослідженні. Для цієї мети використовується тільки з розрахунком гломерулярної фільтрації. • В якості скринінгового дослідження ниркової функції, особливо у дітей і літніх пацієнтів, кращий аналіз з визначення цістатіна С.

Додаткова інформація: Kреатінін утворюється в м'язовій тканині в ході метаболічного процесу при контракції м'язів з креатину і, в основному, виділяється з організму через нирки. Синтезуюча кількість креатиніну відносно стабільна і напряму пов'язана з м'язовою масою. ВИСОКІ ЗНАЧЕННЯ КРЕАТИНІНУ: • Зменшення гломерулярної фільтрації • Велика м'язова маса • Сильне фізичне навантаження • Споживання в їжу м'яса за 7 год до взяття крові може змінити отримане значення приблизно на 10%. НИЗЬКІ ЗНАЧЕННЯ КРЕАТИНІНУ: • Голодування • М'язова атрофія, мала м'язова маса.

 

Креатинін (Кр, Creatinine)

Одиниця вимірювання: μmol/l

СтатьВік (роки)Біологічний референтний інтервал / Примітки
ВідДо
ЖІНОЧИЙ1410053-97
ЧОЛОВІЧИЙ1410062 - 115
 
 

Статьи:

Неінвазивна діагностика фіброзу печінки у хворих із неалкогольною жировою хворобою печінки

fibroНеалкогольна жирова хвороба печінки (НАЖХП) — хронічна дифузна патологія печінки, що пов’язана з інсулінорезистентністю та метаболічними порушеннями, серед яких ожиріння, цукровий діабет 2 типу та дисліпідемія. НАЖХП охоплює простий стеатоз, який має доброякісний перебіг, неалкогольний стеатогепатит, що може прогресувати до цирозу та гепатоцелюлярної карциноми. Морфологічне дослідження печінки залишається золотим стандартом для оцінки ступеня стеатозу, печінкового запалення і фіброзу, однак все більший інтерес останнім часом викликають неінвазивні методи, серед яких оцінка різних індексів, заснованих на сироваткових маркерах.

Детальніше...
 

Тест ImuPro для діагностики харчової алергії IgG ІІІ типу

izjogaЛабораторія Українського лікувально-діагностичного центру співпрацює з Німецькою компанією R-Biopharm, яка з 2000 року займається вивченням харчової алергії IgG ІІІ типу. ImuPro – відомий продукт R-Biopharm, який успішно тестується в 25 країнах.

Детальніше...