Лактатдегідрогеназа (ЛДГ, LDH)

+38 (044) 492 34 80

+38 (095) 623 43 33 (зворотній зв’язок)

в будні з 8:00 до 19:30,

в суботу з 9:00 до 17:00,

вихідний-неділя, святкові

Профілактика
Діагностика
Лікування

 
Facebook
Google
 
ФЕРМЕНТИ (ЕНЗИМИ)
Останнє оновлення 25.10.2018

Лактатдегідрогеназа (ЛДГ, LDH)

65.00 грн.

Метод:

Досліджуємий матеріал: Сироватка/Serum;

Примітки: Натще

Строк виконання: 14:00/17:00

Як підготуватися до досліджень?

Стисле пояснення: Підкріплювальне дослідження при діагностиці ураження серця, печінки, еритропоезу, нирок, скелетних м'язів, мозку і діагностиці легеневих захворювань.

Додаткова інформація: Лактатдегідрогеназа - внутрішньоклітинний ензим, який знаходиться в цитоплазмі всіх клітин організму, найбільше в серцевому і скелетних м'язах, еритроцитах, нирковій та печінковій тканинах, менше - в легенях, гладких м'язах і мозку. Внутрішньоклітинно активність ензиму приблизно в 500 разів більша, ніж у сироватці крові. LDH є неспецифічним показником тканинного ушкодження - активність його в крові збільшена при всіх станах, що супроводжуються збільшенням проникності клітинної мембрани. ВИСОКІ ЗНАЧЕННЯ LDH: • Гематологічні захворювання: мегалобластичні і гемолітичні анемії, гострі лейкемії, лімфоми, хронічні мієло-проліферативні захворювання • Інфаркт серцевого м'яза: від початку інфаркту LDH збільшується протягом 10-12, максимально за 48-72 години, помірно збільшена активність зберігається до 10-14 днів • Захворювання печінки (гепатити, некрози), ураження легень (емболія легень, саркоїдоз), злоякісні пухлини, захворювання нирок і м'язів • Фізіологічне збільшення активності LDH: останній триместр вагітності • NB! Гемоліз крові під час взяття і попередні сильні фізичні навантаження можуть призвести до помилково-позитивних результатів. Також важливо враховувати, що у однієї і тієї ж людини може бути кілька причин підйому LDH.

 

Лактатдегідрогеназа (ЛДГ.Lactate Dehydrogenase)

Одиниця вимірювання: U/l

СтатьВік (роки)Біологічний референтний інтервал / Примітки
ВідДо
ЖІНОЧИЙ016 ДО 500
ЖІНОЧИЙ16100225-450
ЧОЛОВІЧИЙ016 ДО 500
ЧОЛОВІЧИЙ16100225-450
 
 

Статьи:

Неінвазивна діагностика фіброзу печінки у хворих із неалкогольною жировою хворобою печінки

fibroНеалкогольна жирова хвороба печінки (НАЖХП) — хронічна дифузна патологія печінки, що пов’язана з інсулінорезистентністю та метаболічними порушеннями, серед яких ожиріння, цукровий діабет 2 типу та дисліпідемія. НАЖХП охоплює простий стеатоз, який має доброякісний перебіг, неалкогольний стеатогепатит, що може прогресувати до цирозу та гепатоцелюлярної карциноми. Морфологічне дослідження печінки залишається золотим стандартом для оцінки ступеня стеатозу, печінкового запалення і фіброзу, однак все більший інтерес останнім часом викликають неінвазивні методи, серед яких оцінка різних індексів, заснованих на сироваткових маркерах.

Детальніше...
 

Тест ImuPro для діагностики харчової алергії IgG ІІІ типу

izjogaЛабораторія Українського лікувально-діагностичного центру співпрацює з Німецькою компанією R-Biopharm, яка з 2000 року займається вивченням харчової алергії IgG ІІІ типу. ImuPro – відомий продукт R-Biopharm, який успішно тестується в 25 країнах.

Детальніше...