Ліпопротеїди високої щільності (ЛПВЩ, Альфа-ліпопротеїди, High density lipoprotein, HDL)

+38 (044) 492 34 80

+38 (095) 623 43 33 (зворотній зв’язок)

в будні з 8:00 до 19:30,

в суботу з 9:00 до 17:00,

вихідний-неділя, святкові

Профілактика
Діагностика
Лікування

 
Facebook
Google
 
Ви тутГоловна>ЛАБОРАТОРНІ ДОСЛІДЖЕННЯ>БІОХІМІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ КРОВІ>ЛІПІДНИЙ ОБМІН>Ліпопротеїди високої щільності (ЛПВЩ, Альфа-ліпопротеїди, High density lipoprotein, HDL)
ЛІПІДНИЙ ОБМІН
Останнє оновлення 25.10.2018

Ліпопротеїди високої щільності (ЛПВЩ, Альфа-ліпопротеїди, High density lipoprotein, HDL)

59.00 грн.

Метод:

Досліджуємий матеріал: Сироватка/Serum;

Примітки: Натще

Строк виконання: 14:00/17:00

Як підготуватися до досліджень?

Стисле пояснення: • Діагностика гіперліпідемії • Оцінка кардіоваскулярного ризику.

Додаткова інформація: У складі ліпопротеїнів з високою щільністю - HDL (англ. High density lipoprotein - HDL) холестерол транспортується з тканин в печінку. Концентрація HDL перебуває в обернено пропорційній залежності від випадків виникнення захворювання серцевих коронарних артерій і тому визначення HDL-холестеролу надає велику допомогу при оцінці ризику кардіоваскулярних захворювань. Низькі значення: • Інтенсивне куріння • Надлишок ваги • Малорухомість • Гіпертригліцеридемія • Анаболічні стероїди • Препарати для зниження тиску • Генетичні чинники.

 

Ліпопротеїди високої щільності (Cholesterol-HDL)

Одиниця вимірювання: mmol/l

СтатьВік (роки)Біологічний референтний інтервал / Примітки
ВідДо
ЖІНОЧИЙ01000,78-1,81
ЧОЛОВІЧИЙ01000,78-1,81
 
 

Статьи:

Неінвазивна діагностика фіброзу печінки у хворих із неалкогольною жировою хворобою печінки

fibroНеалкогольна жирова хвороба печінки (НАЖХП) — хронічна дифузна патологія печінки, що пов’язана з інсулінорезистентністю та метаболічними порушеннями, серед яких ожиріння, цукровий діабет 2 типу та дисліпідемія. НАЖХП охоплює простий стеатоз, який має доброякісний перебіг, неалкогольний стеатогепатит, що може прогресувати до цирозу та гепатоцелюлярної карциноми. Морфологічне дослідження печінки залишається золотим стандартом для оцінки ступеня стеатозу, печінкового запалення і фіброзу, однак все більший інтерес останнім часом викликають неінвазивні методи, серед яких оцінка різних індексів, заснованих на сироваткових маркерах.

Детальніше...
 

Тест ImuPro для діагностики харчової алергії IgG ІІІ типу

izjogaЛабораторія Українського лікувально-діагностичного центру співпрацює з Німецькою компанією R-Biopharm, яка з 2000 року займається вивченням харчової алергії IgG ІІІ типу. ImuPro – відомий продукт R-Biopharm, який успішно тестується в 25 країнах.

Детальніше...