Лямбліоз: Ag Lamblia intestinalis у калі (виявлення антигену до лямблій)

+38 (044) 492 34 80

+38 (095) 623 43 33 (зворотній зв’язок)

в будні з 8:00 до 19:30,

в суботу з 9:00 до 17:00,

вихідний-неділя, святкові

Профілактика
Діагностика
Лікування

 
Facebook
Google
 
Ви тутГоловна>ЛАБОРАТОРНІ ДОСЛІДЖЕННЯ>ПАРАЗИТОЛОГІЯ, ДЕРМАТОМІКОЗИ ТА КОПРОЛОГІЯ>ПРОТОЗОЙНІ ЗАХВОРЮВАННЯ>Лямбліоз: Ag Lamblia intestinalis у калі (виявлення антигену до лямблій)
ПРОТОЗОЙНІ ЗАХВОРЮВАННЯ
Останнє оновлення 25.10.2018

Лямбліоз: Ag Lamblia intestinalis у калі (виявлення антигену до лямблій)

249.00 грн.

Метод: RIC

Досліджуємий матеріал: Кал/Feces;

Примітки:

Строк виконання: 14:00/17:00

Як підготуватися до досліджень?

Стисле пояснення: Якісний скринінг-тест дозволяє швидко виявити антигени лямблій у зразках фекалій людини. Чутливість тесту 97%, специфічність >99%.

Додаткова інформація: Зразки фекалій слід збирати у чисту ємкість з 4-х різних місць останньої порції. Слід уникати домішок сечі та виділень зі статевих органів. У разі отримання негативного результату (відсутність лямблій) дослідження проводиться 3-4 кратно з інтервалом у 2-3 дні, що пов’язано з особливостями життєвого циклу паразита. За погодженням з лікарем, за 2-3 дні до проведення дослідження рекомендовано приймати жовчогінний збір, настій кукурудзяних рилець. Кал до моменту доставки у лабораторію можна зберігати в холодильнику при температурі +2...+8 °С 1-2 дні. Паразитологічні дослідження проводяться через 2 тижні після припинення прийому протипаразитарних препаратів.

 

Лямблії, антиген в калі

Одиниця вимірювання:

 
 

Статьи:

Неінвазивна діагностика фіброзу печінки у хворих із неалкогольною жировою хворобою печінки

fibroНеалкогольна жирова хвороба печінки (НАЖХП) — хронічна дифузна патологія печінки, що пов’язана з інсулінорезистентністю та метаболічними порушеннями, серед яких ожиріння, цукровий діабет 2 типу та дисліпідемія. НАЖХП охоплює простий стеатоз, який має доброякісний перебіг, неалкогольний стеатогепатит, що може прогресувати до цирозу та гепатоцелюлярної карциноми. Морфологічне дослідження печінки залишається золотим стандартом для оцінки ступеня стеатозу, печінкового запалення і фіброзу, однак все більший інтерес останнім часом викликають неінвазивні методи, серед яких оцінка різних індексів, заснованих на сироваткових маркерах.

Детальніше...
 

Тест ImuPro для діагностики харчової алергії IgG ІІІ типу

izjogaЛабораторія Українського лікувально-діагностичного центру співпрацює з Німецькою компанією R-Biopharm, яка з 2000 року займається вивченням харчової алергії IgG ІІІ типу. ImuPro – відомий продукт R-Biopharm, який успішно тестується в 25 країнах.

Детальніше...