Магній (Mg)

+38 (044) 492 34 80

+38 (095) 623 43 33 (зворотній зв’язок)

в будні з 8:00 до 19:30,

в суботу з 9:00 до 17:00,

вихідний-неділя, святкові

Профілактика
Діагностика
Лікування

 
Facebook
Google
 
МІКРОЕЛЕМЕНТИ, ЕЛЕКТРОЛІТИ
Останнє оновлення 25.10.2018

Магній (Mg)

59.00 грн.

Метод:

Досліджуємий матеріал: Сироватка/Serum;

Примітки: Натще

Строк виконання: 14:00/17:00

Як підготуватися до досліджень?

Стисле пояснення: • Неясні м'язові слабкості, тетанічні стани • Контроль за хворими, які знаходяться на інфузійному лікуванні та парентеральному харчуванні.

Додаткова інформація: В організмі дорослої людини міститься приблизно 25 г магнію. Магній - інтрацелюлярний катіон, 55% якого міститься в кістковій тканині, 20% у м'язах, 19% в інших тканинах і 1% в екстрацелюлярній рідині. У крові приблизно 55% магнію у вигляді вільних іонів, 30% зв’язано з білком, 15% - у вигляді комплексних сполук з фосфатами, цитратами та іншими аніонами. Магній в якості кофактора бере участь в активації багатьох ензимів, обміні вуглеводів, біосинтезі білка, забезпеченні контрактильної функції м'язів, розвитку кісткової тканини, нейромускулярного проведення збудження. Організм отримує магній з їжі. Виділення через нирки є головним регуляторним механізмом рівноваги магнію в організмі. Дефіцит магнію виникає у разі, якщо виникли порушення його засвоєння або якщо втрата магнію шляхом виділення через нирки збільшилася. ВИСОКІ ЗНАЧЕННЯ МАГНІЮ: • Ниркова недостатність (супутній ацидоз збільшує вихід магнію з клітин в екстрацелюлярний простір). НИЗЬКІ ЗНАЧЕННЯ МАГНІЮ: • Зменшений приплив: діарея, блювання, проносні, синдром мальабсорбції, голодування • Збільшена втрата через нирки, тривале лікування діуретиками, пошкодження ниркових канальців, гіперальдостеронізм, гіперпаратиреоїдизм • Цироз печінки • Гіпомагнезіємія разом з гіпокаліємією сприяє збільшенню чутливості до препаратів дигіталісу.

 

Магній (Magnesium)

Одиниця вимірювання: mmol/l

 
 

Статьи:

Неінвазивна діагностика фіброзу печінки у хворих із неалкогольною жировою хворобою печінки

fibroНеалкогольна жирова хвороба печінки (НАЖХП) — хронічна дифузна патологія печінки, що пов’язана з інсулінорезистентністю та метаболічними порушеннями, серед яких ожиріння, цукровий діабет 2 типу та дисліпідемія. НАЖХП охоплює простий стеатоз, який має доброякісний перебіг, неалкогольний стеатогепатит, що може прогресувати до цирозу та гепатоцелюлярної карциноми. Морфологічне дослідження печінки залишається золотим стандартом для оцінки ступеня стеатозу, печінкового запалення і фіброзу, однак все більший інтерес останнім часом викликають неінвазивні методи, серед яких оцінка різних індексів, заснованих на сироваткових маркерах.

Детальніше...
 

Тест ImuPro для діагностики харчової алергії IgG ІІІ типу

izjogaЛабораторія Українського лікувально-діагностичного центру співпрацює з Німецькою компанією R-Biopharm, яка з 2000 року займається вивченням харчової алергії IgG ІІІ типу. ImuPro – відомий продукт R-Biopharm, який успішно тестується в 25 країнах.

Детальніше...