Муковісцидоз: ДНК-діагностика муковісцидозу (аналіз мутацій в гені муковісцидозу (15 мутацій)

+38 (044) 492 34 80

+38 (095) 623 43 33 (зворотній зв’язок)

в будні з 8:00 до 19:30,

в суботу з 9:00 до 17:00,

вихідний-неділя, святкові

Профілактика
Діагностика
Лікування

 
Facebook
Google
 
ГЕНЕТИЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ (ВИЗНАЧЕННЯ БАТЬКІВСТВА, СИСТЕМНИХ ТА СПАДКОВИХ ХВОРОБ)
Останнє оновлення 25.10.2018

Муковісцидоз: ДНК-діагностика муковісцидозу (аналіз мутацій в гені муковісцидозу (15 мутацій)

1085.00 грн.

Метод:

Досліджуємий матеріал: Кров(EDTA);

Примітки:

Строк виконання: 14:00/17:00 через 21 робочий день

Як підготуватися до досліджень?

Стисле пояснення: Муковісцидоз – спадкове захворювання моногенної природи з аутосомно-рецесивним типом успадкування, що в Україні зустрічається з частотою 1:2200 новонароджених. Основною характеристикою муковісцидозу є порушення функції усіх екзокринних залоз. Внаслідок первинних секреторних порушень розвиваються вторинні патологічні зміни: недостатність підшлункової залози, хронічні бронхо-легеневі захворювання. Рекомендації до призначення аналізу: 1) клінічні ознаки захворювання; 2) наявність хворого на муковісцидоз родича; 3) обстеження донорів яйцеклітин та сперми; 4) добровільне генетичне тестування з метою запобігання народження хворої дитини в родині

Додаткова інформація:

 

виділення ДНК людини

Одиниця вимірювання:

ДНК-діагностика муковісцидоз

Одиниця вимірювання:

 
 

Статьи:

Неінвазивна діагностика фіброзу печінки у хворих із неалкогольною жировою хворобою печінки

fibroНеалкогольна жирова хвороба печінки (НАЖХП) — хронічна дифузна патологія печінки, що пов’язана з інсулінорезистентністю та метаболічними порушеннями, серед яких ожиріння, цукровий діабет 2 типу та дисліпідемія. НАЖХП охоплює простий стеатоз, який має доброякісний перебіг, неалкогольний стеатогепатит, що може прогресувати до цирозу та гепатоцелюлярної карциноми. Морфологічне дослідження печінки залишається золотим стандартом для оцінки ступеня стеатозу, печінкового запалення і фіброзу, однак все більший інтерес останнім часом викликають неінвазивні методи, серед яких оцінка різних індексів, заснованих на сироваткових маркерах.

Детальніше...
 

Тест ImuPro для діагностики харчової алергії IgG ІІІ типу

izjogaЛабораторія Українського лікувально-діагностичного центру співпрацює з Німецькою компанією R-Biopharm, яка з 2000 року займається вивченням харчової алергії IgG ІІІ типу. ImuPro – відомий продукт R-Biopharm, який успішно тестується в 25 країнах.

Детальніше...