Передчасне виснаження яєчників - спадкові форми

+38 (044) 492 34 80

+38 (095) 623 43 33 (зворотній зв’язок)

в будні з 8:00 до 19:30,

в суботу з 9:00 до 17:00,

вихідний-неділя, святкові

Профілактика
Діагностика
Лікування

 
Facebook
Google
 
ГЕНЕТИЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ (ВИЗНАЧЕННЯ БАТЬКІВСТВА, СИСТЕМНИХ ТА СПАДКОВИХ ХВОРОБ)
Останнє оновлення 25.10.2018

Передчасне виснаження яєчників - спадкові форми

1445.00 грн.

Метод:

Досліджуємий матеріал: Кров(EDTA);

Примітки:

Строк виконання: 14:00/17:00 через 21 робочий день

Як підготуватися до досліджень?

Стисле пояснення: Передчасне виснаження яєчників (ПВЯ) зустрічається серед жінок репродуктивного віку з частотою близько 1–3%. ПВЯ характеризується вторинною амінореєю, яка пов’язана з підвищеною функцією естрогену і підвищеним рівнем гонадотропіна у жінок молодших за 40 років. ПВЯ стає великою проблемою для подружніх пар, коли жінка відкладає створення сім’ї на пізній період, оскільки веде до двох серйозних наслідків - порушення репродуктивної функії, тобто безпліддя і до патологій, які пов’язані з гіперестрогенією у молодому віці, що передбачає збільшення ризику остеопороза та коронарної серцевої недостатності

Додаткова інформація:

 

ДНК-діагностика спадкових форм передчасного виснаження яєчників

Одиниця вимірювання:

виділення ДНК людини

Одиниця вимірювання:

 
 

Статьи:

Неінвазивна діагностика фіброзу печінки у хворих із неалкогольною жировою хворобою печінки

fibroНеалкогольна жирова хвороба печінки (НАЖХП) — хронічна дифузна патологія печінки, що пов’язана з інсулінорезистентністю та метаболічними порушеннями, серед яких ожиріння, цукровий діабет 2 типу та дисліпідемія. НАЖХП охоплює простий стеатоз, який має доброякісний перебіг, неалкогольний стеатогепатит, що може прогресувати до цирозу та гепатоцелюлярної карциноми. Морфологічне дослідження печінки залишається золотим стандартом для оцінки ступеня стеатозу, печінкового запалення і фіброзу, однак все більший інтерес останнім часом викликають неінвазивні методи, серед яких оцінка різних індексів, заснованих на сироваткових маркерах.

Детальніше...
 

Тест ImuPro для діагностики харчової алергії IgG ІІІ типу

izjogaЛабораторія Українського лікувально-діагностичного центру співпрацює з Німецькою компанією R-Biopharm, яка з 2000 року займається вивченням харчової алергії IgG ІІІ типу. ImuPro – відомий продукт R-Biopharm, який успішно тестується в 25 країнах.

Детальніше...