Ревматоїдний фактор (Аутоантитіла ІgM до Fc-фрагменту ІgG, RF) (якісний)

+38 (044) 492 34 80

+38 (095) 623 43 33 (зворотній зв’язок)

в будні з 8:00 до 19:30,

в суботу з 9:00 до 17:00,

вихідний-неділя, святкові

Профілактика
Діагностика
Лікування

 
Facebook
Google
 
Ви тутГоловна>ЛАБОРАТОРНІ ДОСЛІДЖЕННЯ>БІОХІМІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ КРОВІ>РЕВМОПРОБИ>Ревматоїдний фактор (Аутоантитіла ІgM до Fc-фрагменту ІgG, RF) (якісний)
РЕВМОПРОБИ
Останнє оновлення 25.10.2018

Ревматоїдний фактор (Аутоантитіла ІgM до Fc-фрагменту ІgG, RF) (якісний)

59.00 грн.

Метод:

Досліджуємий матеріал: Сироватка/Serum;

Примітки: Натще

Строк виконання: 14:00/17:00

Як підготуватися до досліджень?

Стисле пояснення: Діагностика аутоімунних захворювань, артритів, хвороб сполучної тканини.

Додаткова інформація: Ревматоїдний фактор - це група аутоантитіл, що відносяться, переважно, до IgM-класу. Ревматоїдний фактор утворює іммунокомплекси до Fc-фрагменту нормальної IgG молекули, активує комплемент і фіксується в тканину. В утворенні ревматоїдного фактора беруть участь активовані вірусними і/або бактеріальними антигенами B-лімфоцити, які мігрували в запалений суглоб. Утворені імунні комплекси активують систему комплементу і викликають ураження суглоба. ■ ВИСОКІ ЗНАЧЕННЯ РЕВМАТОЇДНОГО ФАКТОРА: • Ревматоїдний артрит - результат позитивний у 80-90% з усіх випадків захворювання. • Ювенільний ревматоїдний артрит - результат позитивний в 15% випадків • При інших захворюваннях сполучної тканини і хронічних інфекціях: > Синдром Шегрена - у 75% випадків > Системний червоний вовчак - в 30-40% > Склеродермія - в 30% > Дерматоміозит - в 10-15% > Нодозний поліартрит - у 5-10% > Анкілозуючий спондиліт - в <5% • Макроглобулінемія Вальденстрема • При бактеріальних інфекціях, деяких вірусних захворюваннях (інфекційний мононуклеоз, туберкульоз тощо) і після вакцинацій • У літніх людей можуть бути помірно підвищені значення у зв'язку з віковим збільшенням аутоімунізації.

 

Ревматоїдний фактор (РФ, Аутоантитіла ІgM до Fc-фрагменту ІgG, Rheumatoid Factors, RF)

Одиниця вимірювання: IU/ml

СтатьВік (роки)Біологічний референтний інтервал / Примітки
ВідДо
ЖІНОЧИЙ0100НЕГАТИВНИЙ (<12)
ЧОЛОВІЧИЙ0100НЕГАТИВНИЙ (<12)
 
 

Статьи:

Неінвазивна діагностика фіброзу печінки у хворих із неалкогольною жировою хворобою печінки

fibroНеалкогольна жирова хвороба печінки (НАЖХП) — хронічна дифузна патологія печінки, що пов’язана з інсулінорезистентністю та метаболічними порушеннями, серед яких ожиріння, цукровий діабет 2 типу та дисліпідемія. НАЖХП охоплює простий стеатоз, який має доброякісний перебіг, неалкогольний стеатогепатит, що може прогресувати до цирозу та гепатоцелюлярної карциноми. Морфологічне дослідження печінки залишається золотим стандартом для оцінки ступеня стеатозу, печінкового запалення і фіброзу, однак все більший інтерес останнім часом викликають неінвазивні методи, серед яких оцінка різних індексів, заснованих на сироваткових маркерах.

Детальніше...
 

Тест ImuPro для діагностики харчової алергії IgG ІІІ типу

izjogaЛабораторія Українського лікувально-діагностичного центру співпрацює з Німецькою компанією R-Biopharm, яка з 2000 року займається вивченням харчової алергії IgG ІІІ типу. ImuPro – відомий продукт R-Biopharm, який успішно тестується в 25 країнах.

Детальніше...