С-Реактивний білок (CRP)

+38 (044) 492 34 80

+38 (095) 623 43 33 (зворотній зв’язок)

в будні з 8:00 до 19:30,

в суботу з 9:00 до 17:00,

вихідний-неділя, святкові

Профілактика
Діагностика
Лікування

 
Facebook
Google
 
РЕВМОПРОБИ
Останнє оновлення 25.10.2018

С-Реактивний білок (CRP)

65.00 грн.

Метод:

Досліджуємий матеріал: Сироватка/Serum;

Примітки: Натще

Строк виконання: 14:00/17:00

Як підготуватися до досліджень?

Стисле пояснення: • Підозра на бактеріальну інфекцію і відстеження ефекту лікування при бактеріальних інфекціях. • Диференціальна діагностика бактеріальних і вірусних запальних станів • Оцінка кардіоваскулярного ризику.

Додаткова інформація: C-реактивний білок синтезується в печінці, це так званий, білок гострої фази. У здорових людей присутній в сироватці крові в дуже малій кількості. Вміст CRP в крові зростає при запальному процесі дуже швидко (за 6-8 годин) і підйом може перевищувати референтне значення в 1000 разів. При зворотному розвитку причини зниження CRP в крові також відбувається дуже швидко. Роль CRP у запальному процесі полягає у зв'язуванні бактерій з клітинною мембраною в процесі опсонізації, а також участь у каскаді комплементу і активуванні Т-лімфоцитів. Високі значення CRP: • Концентрація CRP значно збільшена при бактеріальній інфекції і незначно збільшена або без змін при вірусних інфекціях. Значення CRP знаходяться в кореляції з активністю запального процесу та зменшуються при зворотному розвитку хвороби. • Концентрація CRP може бути підвищена при хворобах, що супроводжуються розпадом клітин і некрозом тканини: злоякісні пухлини, хронічні запалення, операції, травма (при неускладненому перебігу 1-3 дні), в післяопераційному періоді і т. д. • При оцінці кардіоваскулярного ризику результати значення CRP слід розглядати в комбінації з ліпідами сироватки. CRP не підходить для оцінки кардіооваскулярного ризику при наявності гострих або хронічних інфекцій (наприклад при артритах).

 

С-реактивний білок (C-Reactive Protein)

Одиниця вимірювання: mg/l

СтатьВік (роки)Біологічний референтний інтервал / Примітки
ВідДо
ЖІНОЧИЙ0100НЕГАТИВНИЙ (<6)
ЧОЛОВІЧИЙ0100НЕГАТИВНИЙ (<6)
 
 

Статьи:

Неінвазивна діагностика фіброзу печінки у хворих із неалкогольною жировою хворобою печінки

fibroНеалкогольна жирова хвороба печінки (НАЖХП) — хронічна дифузна патологія печінки, що пов’язана з інсулінорезистентністю та метаболічними порушеннями, серед яких ожиріння, цукровий діабет 2 типу та дисліпідемія. НАЖХП охоплює простий стеатоз, який має доброякісний перебіг, неалкогольний стеатогепатит, що може прогресувати до цирозу та гепатоцелюлярної карциноми. Морфологічне дослідження печінки залишається золотим стандартом для оцінки ступеня стеатозу, печінкового запалення і фіброзу, однак все більший інтерес останнім часом викликають неінвазивні методи, серед яких оцінка різних індексів, заснованих на сироваткових маркерах.

Детальніше...
 

Тест ImuPro для діагностики харчової алергії IgG ІІІ типу

izjogaЛабораторія Українського лікувально-діагностичного центру співпрацює з Німецькою компанією R-Biopharm, яка з 2000 року займається вивченням харчової алергії IgG ІІІ типу. ImuPro – відомий продукт R-Biopharm, який успішно тестується в 25 країнах.

Детальніше...