Трансферин

+38 (044) 492 34 80

+38 (095) 623 43 33 (зворотній зв’язок)

в будні з 8:00 до 19:30,

в суботу з 9:00 до 17:00,

вихідний-неділя, святкові

Профілактика
Діагностика
Лікування

 
Facebook
Google
 
ДІАГНОСТИКА АНЕМІЇ
Останнє оновлення 25.10.2018

Трансферин

145.00 грн.

Метод:

Досліджуємий матеріал: Сироватка/Serum;

Примітки:

Строк виконання: 14:00/17:00 через 2 робочі дні

Як підготуватися до досліджень?

Стисле пояснення: • Диференціальна діагностика анемій • Діагностика гемохроматозу і синдромів відкрадень заліза.

Додаткова інформація: Трансферин - це β-глобулін синтезований переважно в печінці у вигляді апотрансферину, в завдання якого входить транспорт заліза в організмі. Трансферин можна назвати негативним білком гострої фази - його концентрація при наявності запалення в організмі зменшується. Сатурація трансферину також схильна до впливу реакції гострої фази. У нормі приблизно третина трансферину збагачується залізом (сатурація трансферину). Залізо, пов'язане з трансферрином, переноситься в клітини кісткового мозку для синтезу гемоглобіну і депонування феритину і гемосидерину (такий транспорт проходить з допомогою трансмембранних рецепторів, які знаходяться в молодих клітинах червоної крові). Апотрансферин, що вивільнився направляється назад в кров. • НИЗЬКІ ЗНАЧЕННЯ ТРАНСФЕРИНУ: > Зменшення синтезу (хронічне захворювання печінки, погане харчування, алкоголізм) > Втрата білка (наприклад, нефротичний синдром) > Анемія при хронічному захворюванні, інфекції, злоякісні пухлини • При залізодефіцитній анемії зміст трансферину збільшений, а сатурація трансферину зменшена • Анемія при хронічному захворюванні (проблема в порушенні доступності або засвоєння заліза, а не в його нестачі) - вміст трансферину в межах референтного інтервалу або нижчий, а сатурація трансферину знаходиться в діапазонах норми • На надлишок заліза вказують нормальний вміст трансферину і висока сатурація трансферину • Для вродженого гемохроматозу характерна дуже висока сатурація трансферину - у чоловіків більше 60% і у жінок більше 50% • Причиною підвищеного вмісту трансферину можуть бути: пізня вагітність, використання препаратів заліза, використання пероральних гормональних контрацептивів.

 

Трансферин

Одиниця вимірювання: mg/dl

 
 

Статьи:

Неінвазивна діагностика фіброзу печінки у хворих із неалкогольною жировою хворобою печінки

fibroНеалкогольна жирова хвороба печінки (НАЖХП) — хронічна дифузна патологія печінки, що пов’язана з інсулінорезистентністю та метаболічними порушеннями, серед яких ожиріння, цукровий діабет 2 типу та дисліпідемія. НАЖХП охоплює простий стеатоз, який має доброякісний перебіг, неалкогольний стеатогепатит, що може прогресувати до цирозу та гепатоцелюлярної карциноми. Морфологічне дослідження печінки залишається золотим стандартом для оцінки ступеня стеатозу, печінкового запалення і фіброзу, однак все більший інтерес останнім часом викликають неінвазивні методи, серед яких оцінка різних індексів, заснованих на сироваткових маркерах.

Детальніше...
 

Тест ImuPro для діагностики харчової алергії IgG ІІІ типу

izjogaЛабораторія Українського лікувально-діагностичного центру співпрацює з Німецькою компанією R-Biopharm, яка з 2000 року займається вивченням харчової алергії IgG ІІІ типу. ImuPro – відомий продукт R-Biopharm, який успішно тестується в 25 країнах.

Детальніше...