Хвороба Гентінгтона (хорея Гентінгтона)

+38 (044) 492 34 80

+38 (095) 623 43 33 (зворотній зв’язок)

в будні з 8:00 до 19:30,

в суботу з 9:00 до 17:00,

вихідний-неділя, святкові

Профілактика
Діагностика
Лікування

 
Facebook
Google
 
ГЕНЕТИЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ (ВИЗНАЧЕННЯ БАТЬКІВСТВА, СИСТЕМНИХ ТА СПАДКОВИХ ХВОРОБ)
Останнє оновлення 25.10.2018

Хвороба Гентінгтона (хорея Гентінгтона)

635.00 грн.

Метод:

Досліджуємий матеріал: Кров(EDTA);

Примітки:

Строк виконання: 14:00/17:00 через 21 робочий день

Як підготуватися до досліджень?

Стисле пояснення: Хвороба Гентінгтона (хорея Гентінгтона) – прогресуюче захворювання центральної нервової системи з аутосомно-домінантним типом успадкування з широким віковим діапазоном маніфестації захворювання та розмаїттям клінічних проявів навіть в межах однієї родини. В основному хвороба проявляється в дорослому віці (на 4-5 десятиріччі життя) та супроводжується тяжкими психомоторними та психіатричними розладами. Рекомендації до призначення тесту: клінічні ознаки захворювання; наявність родича із діагнозом хорея Гентінгтона

Додаткова інформація:

 

виділення ДНК людини

Одиниця вимірювання:

ДНК-діагностика хвороби Гентінгтона (хорея Гентінгтона)

Одиниця вимірювання:

 
 

Статьи:

Неінвазивна діагностика фіброзу печінки у хворих із неалкогольною жировою хворобою печінки

fibroНеалкогольна жирова хвороба печінки (НАЖХП) — хронічна дифузна патологія печінки, що пов’язана з інсулінорезистентністю та метаболічними порушеннями, серед яких ожиріння, цукровий діабет 2 типу та дисліпідемія. НАЖХП охоплює простий стеатоз, який має доброякісний перебіг, неалкогольний стеатогепатит, що може прогресувати до цирозу та гепатоцелюлярної карциноми. Морфологічне дослідження печінки залишається золотим стандартом для оцінки ступеня стеатозу, печінкового запалення і фіброзу, однак все більший інтерес останнім часом викликають неінвазивні методи, серед яких оцінка різних індексів, заснованих на сироваткових маркерах.

Детальніше...
 

Тест ImuPro для діагностики харчової алергії IgG ІІІ типу

izjogaЛабораторія Українського лікувально-діагностичного центру співпрацює з Німецькою компанією R-Biopharm, яка з 2000 року займається вивченням харчової алергії IgG ІІІ типу. ImuPro – відомий продукт R-Biopharm, який успішно тестується в 25 країнах.

Детальніше...