Новини

+38 (044) 492 34 80

+38 (095) 623 43 33 (зворотній зв’язок)

в будні з 8:00 до 19:30,

в суботу з 9:00 до 17:00,

вихідний-неділя, святкові

Профілактика
Діагностика
Лікування

 
Facebook
Google
 
Ви тутГоловна>Новини>Новини

Щиро вітаємо з Днем медичного працівника!

Шановні медичні працівники, дорогі колеги! Колектив Центру сімейної медицини УЛДЦ сердечно вітає Вас з наступаючим професійним святом - Днем медичного працівника!

Висловлюємо щиру вдячність за нелегку працю! Цілющим стає кожне Ваше добре слово, людська підтримка і розуміння, які так необхідні пацієнтові, його рідним і близьким. 

Бажаємо Вам і Вашим сім'ям міцного здоров'я, щастя і здійснення бажань. Ви тихо, непомітно, рятуєте тисячі життів і повірте, на небесах, Вас давно записали в число найкращих людей!

Квіт добра в медицні не згас,
Лиходії його не осквернять,
Віддаємо Вам шану і честь,
Хто обрав у житті милосердя!

З найкращими побажаннями, колектив Центру сімейної медицини УЛДЦ.

zdorovye-detei

Щиро вітаємо з Великоднем!

csm-pasha-ukr

Токсокароз і токсоплазмоз. Лікування токсокарозу і токсоплазмозу в ЦСМ УЛДЦ

Токсокароз – це особлива інфекція, яку викликають токсокари  мігруючі личинки собачих аскарид. Тому в зону ризику потрапляють всі любителі і володарі собак.

Паразит в процесі міграції по організму людини вражає його органи і системи та призводить до різноманітних порушень. Важливо своєчасно виявити токсокароз, але це непросто зробити: личинки та яйця токсокар не виходять з калом.

Для їх визначення існують особливі аналізи – аналіз на Антитіла до токсокар (більше інформації за посиланням). Однак, позитивний результат аналізу на Антитіла до токсокар не завжди свідчить про наявність активного токсокарозу. Тим паче, не завжди вимагає призначення тривалого і токсичного протипаразитарного лікування, яке часто помилково призначається лікарями… ще й повторними курсами…

Антитіла можуть циркулювати в крові людини без наявності активної інфекції! Треба враховувати цілу низку додаткових клініко-лабораторних ознак і симптомів.  Аналогічна ситуація складається і з діагностикою Токсоплазмозу, тільки тут в зону ризику потрабляють володарі котиків та любителі напівсирих «живих» шашликів та біфштексів з кров`ю.

Запобігти зайвих токсичних курсів лікування Токсокарозу і Токсоплазмозу і кваліфіковано розібратися в ситуації допоможе консультація досвідченого фахівця ЦСМ УЛДЦ доктора меднаук І.А.Бобрової (головного позаштатного інфекціоніста МОЗ України і Національної академії меднаук 2009 – 2012 рр.).

З повагою, Боброва І.А., головний лікар ЦСМ УЛДЦ

toksokary-uldc

Шановні жінки, вітаємо з 8 Березня!

8-csm-ukr

Земля зітхає ледве чутно
І прокидається від сну…
І березень дарує чудо,
Розпочинаючи весну.

Це чудо – в усмішках чарівних,
У морі квітів навкруги.
Ми Вас вітаємо царівни,
Найкращі, милі, дорогі.

З найкращими побажаннями колектив
Центру сімейної медицини УЛДЦ

Шестикомпонентна вакцина «Гексаксим» (Франція) в ЦСМ УЛДЦ

geksaksim-uldc-2019

Шестикомпонентна вакцина «Гексаксим» (Франція) зможе захистити вашу дитину від:

-кашлюка,
-дифтерії,
-правця,
-поліомієліту,
-гепатиту В,
-гемофільної інфекції (Hib).

Додаткова інформація за телефоном +38 (044) 492 34 80 та +38 (095) 623 43 33 (зворотній зв’язок).

Вартість вакцини - 1055 грн.
Консультація педіатра, індивідуальний карендар щеплень, оформлення медичної документації - 250 грн.

З повагою, колектив Центру сімейної медицини УЛДЦ

Щиро вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим!

Вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим! 
Бажаємо, щоб все життя було як новорічна ніч. Нехай любов п'янить як ігристе шампанське, навколо вибухають хлопавки щастя, простір освітлюють феєрверки успіху, а доля регулярно залишає здійснені бажання під ялинкою Ваших мрій! 
Міцного здоров’я! 
Миру нам усім!

З найкращими побажаннями, колектив ЦСМ УЛДЦ

 2019-new-year-uldc2

Графік роботи ЦСМ УЛДЦ на свята

22 грудня (субота) - робочий день;
23 грудня (неділя) - вихідний;
24 грудня (понеділок) - працює лише кабінет по вул.  Микільсько-Слобідській за графіком суботи;
25 грудня (вівторок) - вихідний;
26, 27, 28, 29 (субота) - робочі дні;
30 грудня (неділя) - вихідний;
31 грудня (понеділок) - працює лише кабінет по вул. Микільсько-Слобідській за графіком суботи;
1 січня (вівторок) - вихідний день.

2019-new-year-uldc-csm-ukr

ІФА аналіз на дифтерію. Чи потрібна повторна вакцинація від дифтерії?

Лабораторія УЛДЦ проводить дослідження для кількісного визначення антитіл класу G проти дифтерії (збудник Corynebacterium diphtheriae) в сироватці та плазмі людини методом твердофазного імуноферментного аналізу (ІФА, ELISA). Виробник Німеччина.

Кількісні значення антитіл IgG до дифтерійного токсину відображають необхідність базової вакцинації від дифтерії або ж доцільність повторної вакцинації проти дифтерії.

Інтерпритація результатів:

<0,1 IU/ml – рекомендована базова вакцинація;
0,1–1,0 IU/ml – рекомендована ревакцинація (повторна вакцинація);
1,0–1,5 IU/ml – ревакцинація через 5 років;
1,5–2,0 IU/ml – ревакцинація через 7 років;
>2,0 IU/ml – ревакцинація через 10 років;

Код – И2701.
Вартість – 319 грн.

Примітка. Аналітична чутливість – 0,004 IU/ml. Результат сам по собі не повинен бути єдиним приводом для будь-яких терапевтичних наслідків. Результат має бути співставлений з іншими діагностичними тестами та клінічними спостереженнями.

З повагою, колектив ЦСМ УЛДЦ

difteria-csm-ukr

Аналіз на ентеробіоз в Центрі сімейної медицини УЛДЦ

uldc-analiz-na-enteribioz-3Зішкріб на ентеробіоз лікарі найчастіше призначають дітям дошкільного та молодшого шкільного віку, але і дорослих захворювання не обходить стороною. Ентеробіоз у дітей - часте явище, не дарма захворювання ще називають «хворобою брудних рук», яка передається контактним шляхом від хворої до здорової людини.

Аналіз на ентеробіоз заперечує, або ж підтверджує факт інфікування глистами - гостриками. Зішкріб на ентеробіоз дозволяє виявити виключно яйця гостриків. Дорослі особини живуть в кишечнику і відкладають яйця в періанальних складках, що спричинює дискомфортні відчуття (кишкові розлади) і супроводжується свербіння в області між сідницями. Продукти життєдіяльності гостриків та продукти їх розпаду чинять токсичний вплив на організм і провокують алергічні реакції.

Аналіз калу на ентеробіоз дозволяє встановити факт зараження гостриками тільки в 10-15% випадків, на відміну від зішкрібу на ентеробіоз - ймовірність виявлення становить більш ніж 50%. Для достовірності результату аналіз на ентеробіоз слід проводити трикратно з інтервалом у 2 дні.

Як здати аналіз на ентеробіоз?

Як взяти зішкріб у дитини? Зішкріб на ентеробіоз можна взяти в домашніх умовах. Важливо правильно взяти зразок для дослідження. Для цього ватну паличку для чищення вух необхідно змочити в кип'яченій воді (фізрозчині) і вранці після пробудження (до початку проведення водних процедур) ретельно протерти паличкою складочки в області ануса. Ватну паличку поміщають в стерильний контейнер, який можна придбати в аптеці, після чого зразок слід доставити в лабораторію.

Здати аналіз на ентеробіоз можна в Центрі сімейної медицини УЛДЦ. Код К0105 - «Ентеробіоз: паразитологічне дослідження зішкрібу прианальної ділянки». Результат буде готовий протягом 1 робочого дня. Вартість дослідження - 95 грн.

При позитивному результаті (при виявленні яєць гостриків) слід обстежити всіх членів сім'ї.

З повагою, колектив Центру сімейної медицини УЛДЦ.

УЗД щитоподібної залози

csm-uldc-uzd-2УЗД щитоподібної залози (ЩЗ) характеризується високою інформативністю, неінвазивністю, доступністю. Завдяки таким якостям метод використовується в скринінгових дослідженнях вузлових і дифузних процесів в ЩЗ.

У практичній діяльності лікарів різних спеціальностей часто зустрічаються складні клінічні випадки, коли доводиться розширити показання до УЗД ЩЗ.

Все частіше виникає необхідність обстеження ЩЗ у вагітних, у безплідних статевих пар, у хворих з гострими і хронічними інфекційними захворюваннями внутрішніх органів, при лихоманці неясного типу.

Структурні зміни ЩЗ виявляються випадково у 8-10% обстежених пацієнтів.

Рекомендується проводити УЗД щитовидної залози не рідше 1 разу на 1-2 роки (частіше за призначеннями).

Вартість дослідження в Центрі сімейної медицині УЛДЦ - 120 гривень.

 
 

Статьи:

Неінвазивна діагностика фіброзу печінки у хворих із неалкогольною жировою хворобою печінки

fibroНеалкогольна жирова хвороба печінки (НАЖХП) — хронічна дифузна патологія печінки, що пов’язана з інсулінорезистентністю та метаболічними порушеннями, серед яких ожиріння, цукровий діабет 2 типу та дисліпідемія. НАЖХП охоплює простий стеатоз, який має доброякісний перебіг, неалкогольний стеатогепатит, що може прогресувати до цирозу та гепатоцелюлярної карциноми. Морфологічне дослідження печінки залишається золотим стандартом для оцінки ступеня стеатозу, печінкового запалення і фіброзу, однак все більший інтерес останнім часом викликають неінвазивні методи, серед яких оцінка різних індексів, заснованих на сироваткових маркерах.

Детальніше...
 

Тест ImuPro для діагностики харчової алергії IgG ІІІ типу

izjogaЛабораторія Українського лікувально-діагностичного центру співпрацює з Німецькою компанією R-Biopharm, яка з 2000 року займається вивченням харчової алергії IgG ІІІ типу. ImuPro – відомий продукт R-Biopharm, який успішно тестується в 25 країнах.

Детальніше...