УЗД щитоподібної залози

+38 (044) 492 34 80

+38 (095) 623 43 33 (зворотній зв’язок)

в будні з 8:00 до 19:30,

в суботу з 9:00 до 17:00,

вихідний-неділя, святкові

Профілактика
Діагностика
Лікування

 
Facebook
Google
 
Ви тутГоловна>Новини>УЗД щитоподібної залози

УЗД щитоподібної залози

csm-uldc-uzd-2УЗД щитоподібної залози (ЩЗ) характеризується високою інформативністю, неінвазивністю, доступністю. Завдяки таким якостям метод використовується в скринінгових дослідженнях вузлових і дифузних процесів в ЩЗ.

У практичній діяльності лікарів різних спеціальностей часто зустрічаються складні клінічні випадки, коли доводиться розширити показання до УЗД ЩЗ.

Все частіше виникає необхідність обстеження ЩЗ у вагітних, у безплідних статевих пар, у хворих з гострими і хронічними інфекційними захворюваннями внутрішніх органів, при лихоманці неясного типу.

Структурні зміни ЩЗ виявляються випадково у 8-10% обстежених пацієнтів.

Рекомендується проводити УЗД щитовидної залози не рідше 1 разу на 1-2 роки (частіше за призначеннями).

Вартість дослідження в Центрі сімейної медицині УЛДЦ - 120 гривень.

 
 

Статьи:

Неінвазивна діагностика фіброзу печінки у хворих із неалкогольною жировою хворобою печінки

fibroНеалкогольна жирова хвороба печінки (НАЖХП) — хронічна дифузна патологія печінки, що пов’язана з інсулінорезистентністю та метаболічними порушеннями, серед яких ожиріння, цукровий діабет 2 типу та дисліпідемія. НАЖХП охоплює простий стеатоз, який має доброякісний перебіг, неалкогольний стеатогепатит, що може прогресувати до цирозу та гепатоцелюлярної карциноми. Морфологічне дослідження печінки залишається золотим стандартом для оцінки ступеня стеатозу, печінкового запалення і фіброзу, однак все більший інтерес останнім часом викликають неінвазивні методи, серед яких оцінка різних індексів, заснованих на сироваткових маркерах.

Детальніше...
 

Тест ImuPro для діагностики харчової алергії IgG ІІІ типу

izjogaЛабораторія Українського лікувально-діагностичного центру співпрацює з Німецькою компанією R-Biopharm, яка з 2000 року займається вивченням харчової алергії IgG ІІІ типу. ImuPro – відомий продукт R-Biopharm, який успішно тестується в 25 країнах.

Детальніше...