Токсокароз і токсоплазмоз. Лікування токсокарозу і токсоплазмозу в ЦСМ УЛДЦ

+38 (044) 492 34 80

+38 (095) 623 43 33 (зворотній зв’язок)

в будні з 8:00 до 19:30,

в суботу з 9:00 до 17:00,

вихідний-неділя, святкові

Профілактика
Діагностика
Лікування

 
Facebook
Google
 
Ви тутГоловна>Новини>Токсокароз і токсоплазмоз. Лікування токсокарозу і токсоплазмозу в ЦСМ УЛДЦ

Токсокароз і токсоплазмоз. Лікування токсокарозу і токсоплазмозу в ЦСМ УЛДЦ

Токсокароз – це особлива інфекція, яку викликають токсокари  мігруючі личинки собачих аскарид. Тому в зону ризику потрапляють всі любителі і володарі собак.

Паразит в процесі міграції по організму людини вражає його органи і системи та призводить до різноманітних порушень. Важливо своєчасно виявити токсокароз, але це непросто зробити: личинки та яйця токсокар не виходять з калом.

Для їх визначення існують особливі аналізи – аналіз на Антитіла до токсокар (більше інформації за посиланням). Однак, позитивний результат аналізу на Антитіла до токсокар не завжди свідчить про наявність активного токсокарозу. Тим паче, не завжди вимагає призначення тривалого і токсичного протипаразитарного лікування, яке часто помилково призначається лікарями… ще й повторними курсами…

Антитіла можуть циркулювати в крові людини без наявності активної інфекції! Треба враховувати цілу низку додаткових клініко-лабораторних ознак і симптомів.  Аналогічна ситуація складається і з діагностикою Токсоплазмозу, тільки тут в зону ризику потрабляють володарі котиків та любителі напівсирих «живих» шашликів та біфштексів з кров`ю.

Запобігти зайвих токсичних курсів лікування Токсокарозу і Токсоплазмозу і кваліфіковано розібратися в ситуації допоможе консультація досвідченого фахівця ЦСМ УЛДЦ доктора меднаук І.А.Бобрової (головного позаштатного інфекціоніста МОЗ України і Національної академії меднаук 2009 – 2012 рр.).

З повагою, Боброва І.А., головний лікар ЦСМ УЛДЦ

toksokary-uldc

 
 

Статьи:

Неінвазивна діагностика фіброзу печінки у хворих із неалкогольною жировою хворобою печінки

fibroНеалкогольна жирова хвороба печінки (НАЖХП) — хронічна дифузна патологія печінки, що пов’язана з інсулінорезистентністю та метаболічними порушеннями, серед яких ожиріння, цукровий діабет 2 типу та дисліпідемія. НАЖХП охоплює простий стеатоз, який має доброякісний перебіг, неалкогольний стеатогепатит, що може прогресувати до цирозу та гепатоцелюлярної карциноми. Морфологічне дослідження печінки залишається золотим стандартом для оцінки ступеня стеатозу, печінкового запалення і фіброзу, однак все більший інтерес останнім часом викликають неінвазивні методи, серед яких оцінка різних індексів, заснованих на сироваткових маркерах.

Детальніше...
 

Тест ImuPro для діагностики харчової алергії IgG ІІІ типу

izjogaЛабораторія Українського лікувально-діагностичного центру співпрацює з Німецькою компанією R-Biopharm, яка з 2000 року займається вивченням харчової алергії IgG ІІІ типу. ImuPro – відомий продукт R-Biopharm, який успішно тестується в 25 країнах.

Детальніше...