Клініка ЦСМ УЛДЦ тимчасово не працюватиме на період карантину

+38 (044) 492 34 80

+38 (095) 623 43 33 (зворотній зв’язок)

в будні з 8:00 до 16:00,

вихідний – субота, неділя, святкові

Профілактика
Діагностика
Лікування

 
Facebook
Google
 
Ви тутГоловна>Новини>Клініка ЦСМ УЛДЦ тимчасово не працюватиме на період карантину

Клініка ЦСМ УЛДЦ тимчасово не працюватиме на період карантину

karantin-csm-2020Шановні клієнти та партнери! На період карантину, починаючи з 1 квітня, клініка ЦСМ УЛДЦ, що розташована за адресою вул. Микільсько-Слобідська, 6-В, тимчасово не працюватиме.

Інші два філіали, що розташовані за адресами вул. Тимошенка, 14 та вул. Вишгородська, 54-А працюватимуть з 8:00 до 14:30 щодня по буднях. Про відновлення звичного графіку роботи буде повідомлено додатково.

Бережіть себе!

 
 

Статьи:

Неінвазивна діагностика фіброзу печінки у хворих із неалкогольною жировою хворобою печінки

fibroНеалкогольна жирова хвороба печінки (НАЖХП) — хронічна дифузна патологія печінки, що пов’язана з інсулінорезистентністю та метаболічними порушеннями, серед яких ожиріння, цукровий діабет 2 типу та дисліпідемія. НАЖХП охоплює простий стеатоз, який має доброякісний перебіг, неалкогольний стеатогепатит, що може прогресувати до цирозу та гепатоцелюлярної карциноми. Морфологічне дослідження печінки залишається золотим стандартом для оцінки ступеня стеатозу, печінкового запалення і фіброзу, однак все більший інтерес останнім часом викликають неінвазивні методи, серед яких оцінка різних індексів, заснованих на сироваткових маркерах.

Детальніше...
 

Тест ImuPro для діагностики харчової алергії IgG ІІІ типу

izjogaЛабораторія Українського лікувально-діагностичного центру співпрацює з Німецькою компанією R-Biopharm, яка з 2000 року займається вивченням харчової алергії IgG ІІІ типу. ImuPro – відомий продукт R-Biopharm, який успішно тестується в 25 країнах.

Детальніше...