Аполіпопротеїн В (Апо-В, Apo B)

+38 (044) 492 34 80

+38 (095) 623 43 33 (зворотній зв’язок)

в будні з 8:00 до 19:30,

в суботу з 9:00 до 17:00,

вихідний-неділя, святкові

Профілактика
Діагностика
Лікування

 
Facebook
Google
 
ЛІПІДНИЙ ОБМІН
Останнє оновлення 25.10.2018

Аполіпопротеїн В (Апо-В, Apo B)

89.00 грн.

Метод:

Досліджуємий матеріал: Сироватка/Serum;

Примітки: Натще

Строк виконання: 14:00/18:00 наступного дня

Як підготуватися до досліджень?

Стисле пояснення: • Оцінка кардіоваскулярного ризику, особливо у діабетиків і пацієнтів з нирковою недостатністю • Оцінка ефекту ліпідознижуючої терапії.

Додаткова інформація: Аполіпопротеїни - це білкові компоненти ліпопротеїнових молекул. У різних ліпопротеїнах містяться різні аполіпопротеїни в різній кількості. Функція ліпопротеїнів: • Регуляція активності ліполітичних ензимів (наприклад, ліпопротеінліпази) • Структурні елементи ліпопротеїнів • Зв'язуються з рецепторами, регулюють захоплення ліпопротеїнів клітинами. Aполіпопротеін B (Apo B) - це основний білок, що міститься в LDL і хіломікронах. В інших ліпідних молекулах його немає. У кожній молекулі ліпопротеїну мається одна молекула ліпопротеїну B. Інтерпретація результату: • Високий вміст ліпопротеїнів у крові сприяє виникненню атеросклерозу вінцевих артерій. Оскільки аполіпопротеїни є єдиними маркерами для визначення та відмінності ліпопротеїнів, то з їх допомогою можна найбільш точно визначити структурну цілісність і функцію ліпопротеїнів • У пацієнтів з серйозними атеросклеротичними змінами в сироватці крові вміст АРО В істотно вищий, ніж у здорових людей. Також дослідження показують, що підвищений вміст АРО В дозволяє відрізнити пацієнтів, які страждають на атеросклероз від здорових людей краще, ніж HDL і LDL холестерол. Високі значення: • Дисліпопротеїнемія • Діабет 2 типу • Захворювання печінки: гострий гепатит, жирова дистрофія печінки.

 

Аполіпопротеїн В (Apolipoprotein B)

Одиниця вимірювання:

 
 

Статьи:

Неінвазивна діагностика фіброзу печінки у хворих із неалкогольною жировою хворобою печінки

fibroНеалкогольна жирова хвороба печінки (НАЖХП) — хронічна дифузна патологія печінки, що пов’язана з інсулінорезистентністю та метаболічними порушеннями, серед яких ожиріння, цукровий діабет 2 типу та дисліпідемія. НАЖХП охоплює простий стеатоз, який має доброякісний перебіг, неалкогольний стеатогепатит, що може прогресувати до цирозу та гепатоцелюлярної карциноми. Морфологічне дослідження печінки залишається золотим стандартом для оцінки ступеня стеатозу, печінкового запалення і фіброзу, однак все більший інтерес останнім часом викликають неінвазивні методи, серед яких оцінка різних індексів, заснованих на сироваткових маркерах.

Детальніше...
 

Тест ImuPro для діагностики харчової алергії IgG ІІІ типу

izjogaЛабораторія Українського лікувально-діагностичного центру співпрацює з Німецькою компанією R-Biopharm, яка з 2000 року займається вивченням харчової алергії IgG ІІІ типу. ImuPro – відомий продукт R-Biopharm, який успішно тестується в 25 країнах.

Детальніше...