Адміністрація: буд. 6В, вул. Микільсько-Слобідська, м. Київ Call-центр: пн–пт 8:00–14:00 +38 (044) 492-34-80

Наші спеціалісти

Інфекціоніст | Гепатолог | Вірусолог | Паразитолог | Імунолог

Боброва Ірина Анатоліївна

Вірусні гепатити та інші захворювання печінки (гепатологія), різноманітні інфекційні хвороби (в тому числі герпесвірусні та паразитарні), ультразвукова діагностика. Постійно бере участь і робить доповіді на вітчизняних та міжнародних науково-практичних конференціях, неодноразово стажувалась за кордоном.

Детальніше
Педіатр

Шевчук Ольга Юріївна

Педіатр, імунолог. Лікар вищої категорії. =Основна спеціалізація: педіатрія, дитяча імунологія. Стаж лікувальної діяльності за фахом 20 років.

Детальніше
Гінеколог

Процько Наталія Вікторівна

Акушер-гінеколог. Лікар вищої категорії. =Основна спеціалізація: акушерство та гінекологія, ендокринна гінекологія, УЗД в акушерстві та гінекології. Стаж лікувальної діяльності за спеціальністю більше 15 років.

Детальніше
Невролог

Ярош Олег Олександрович

Лікар-невропатолог вищої категорії, старший науковий співробітник. Загальний стаж роботи лікарем-невропатологом – 42 роки, з них 27 років на посаді молодшого, провідного та старшого наукового співробітника у відділеннях ускладнених форм грипу інтенсивної терапії в Інституті епідеміології та інфекційних хвороб.

Детальніше
Лікар УЗД

Захарченко Ірина Миколаївна

Лікар ультразвукової діагностики (УЗД) у дорослих та дітей. Лікар УЗД другої категорії. Загальний стаж роботи за фахом 11 років.

Детальніше
Уролог

Виливок Микола Миколайович

Лікар-уролог вищої категорії, кандидат медичних наук. Загальний стаж роботи лікарем-урологом – 20 років.

Детальніше
Гінеколог

Швачкiна Ганна Станiславiвна

Лікар-гінеколог

Детальніше