Адміністрація: буд. 6В, вул. Микільсько-Слобідська, м. Київ Call-центр: пн–пт 8:00–14:00 +38 (044) 492-34-80

Останнє оновлення: 2024-02-20 11:27

Коронавірус: SARS-CoV-2 (COVID-19) S-proteins Ab IgG - Антитіла IgG до "шипового/спайк" S-білку вірусу SARS-CoV-2 (COVID-19) (кількісне визначення)

Коротке пояснення
Наявність антитіл IgG до S-білка – є маркером перенесеного захворювання або наявного імунітету до COVID-19, який сформувався після перенесеної хвороби (з симптомами чи безсимптомно) і/або після вакцинації проти коронавірусу.
Додаткова інформація
Після вакцинації проти COVID-19 в організмі виробляються антитіла тільки до S-білка. Аналіз на виявлення антитіл до S-білка дозволяє оцінити не лише наявність або відсутність антитіл після вакцинації, але й визначити їхні рівні у крові (напруженість імунітету) та слідкувати за їхньою динамікою у подальшому. Доцільно проводити тестування на визначення IgG до вірусних білків S ● з 14-го дня від моменту появи симптомів захворювання для встановлення факту хвороби; ● для встановлення факту перенесеної хвороби за умови підозри її перебігу без симптомів; ● з 14-го дня від моменту введення вакцини для оцінки та подальшого моніторингу рівня імунного захисту організму.
Код
И1317
Метод
ELISA кількісний
Досліджуємий матеріал
Сироватка/Serum;
Примітки
Для визначення напруженості імунітету після вакцинації проти COVID-19
Строк виконання
Наступного робочого дня
Ціна
449.00 грн
Як підготуватися до досліджень?